Qnb Finansbank’tan 10.000tl İhtiyaç Kredi‎si

 

Yakın bir zaman da Qatar National Bank (QNB) tarafından satın alınan Fİnansbank yenilenen kimliği ile birlikte kendi yüzünü de yenilemeye adadı. Yeni kampanyalar ve kredi fırsatları oluşturdu. Her türlü ihtiyacı gidermek için her bütçeye göre bulunan faiz oranları ile ihtiyaç kredileri QNB Finansbank’ta. Bu sefer yepyeni bir ihtiyaç kredi kampanyası ile karşınızda QNB Finansbank. Günde 10 TL’den başlayan taksitlendirme ile 10.000 TL ihtiyaç kredisi fırsatını sunuyor.

Finansbank 10.000 TL kredi hesaplama, finansbank ihtiyaç kredisi hesaplama, finansbank kredi seçeneklerini merak edenler için 10 TL’den başlayan taksitlendirme seçenekleri QNB Finansbak’ta.

  • Nasıl Başvurulur?

QNB Finansbak’ın günde 10 TL den 10.000 TL’ye ihtiyaç kredisine başvurmak oldukça basit. Yapmanız gereken 5030’a TC kimlik numaranızı göndermek .(sms başvuruları için alınan ücret 0.65’dir) Telefonla uğraşmak istemiyorum diyenler için internet bankacılığı opsiyonu da mevcuttur. Ön başvuru onay aldırsa yakınınızdaki QNB finansbank şubesine giderek ihtiyaç kredisine başvuru da bulunabilirsiniz.

  • İhtiyaç Kredisine Başvuru İçin Gereken Belgeler Nelerdir?

Nüfus cüzdanı örneği, adresinizi gösteren resmi bir belge, gelirinizi gösterecek maaş bordrosu ya da maaş yazısı örneği başvuru esnasında gerekli olan belgelerdir. Bu ihtiyaç kredisine başvurmak için hayat sigortası da zorunludur. Kişiler hayat sigortalarını Finansbank üzerinden yaptırabilirler. (Hayat sigortaları kişinin yaşına göre değişim göstermektedir.)

  • İhtiyaç Kredisi Verilirken Faiz Oranları Nasıl Belirlenmektedir?

Tüm bankalarda yapılan sistem olan müşterinin kredi notlarına bakılarak faiz oranları belirlenmektedir. Kredi notu yüksek olan müşteriye düşük faiz sistemi uygulanmaktadır. Faiz oranları %1.24 ‘den başlamaktadır.

  • Günde 10 TL den 10.000 TL’ye adlı ihtiyaç kredisinin sunduğu imkanlar nelerdir?

Fİnansbak’ın bu ihtiyaç kredisi 3ay ertelemeli ödeme imkanı sunuyor. Şu an da aldığınız kredinin geri ödemelerine 3 ay sonra başlayabiliyorsunuz. Bu kampanya da en fazla 10.000 TL kredi çekilebiliyor.

Kampanya Detayları

Faiz oranları %1.24’ den başlayan bu ihtiyaç kredisinde vade seçenekleri 48 aya kadar çıkabilmektedir. Çekilen miktar ve aylık vade sayısına göre faiz oranları ve taksit tutarları da değişim gösterecektir. Aylık yapılan ödemelere kredi tutarı üzerinden hesaplanan kredi tahsis ücreti de eklenmektedir. Kredi tahsis ücretinden ziyade sigorta prim tutarı ve yıllık maliyet tutarı da eklenmektedir.

48 ay (en fazla) taksit ile 20.000 TL ödediğiniz takdir de günde 20 TL, 30.000TL ödemenin kredisi 29 TL, 40.000 TL ödemenin kredisi 39 TL, 50.000 TL kredinin ödemesi ise 48TL dir. Ödemeler günlük olarak değil aylık olarak ödenecektir.

Günde 10 TL den 10.000 TL ‘ye ihtiyaç kredisinden faydalanmak ya da bu ihtiyaç kredisi hakkında bilgi almak isteyenler kendilerine en yakın QNB Finansbank şubesine gidebilir.

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir