Qnb Finansbank’tan 48 Ay Vade Ve 3 Ay Ertelemeli‎ Bayram Kredisi

Tüketim ihtiyacı acilen nakit sıkışıklığına neden olmakta, alternatif başta banka kredi kartları olmak üzere ihtiyaçlar daha da artınca banka kredilerine uzanan zorlu bir sürece girmek sonucunu doğuruyor.

Eskiden hayal olarak görülebilecek ev, otomobil, yaz tatili, ev gereçleri artık bu ihtiyaç kredileri sayesinde kolaylık merkezi haline geldi. Hayaller ertelenmeden vadeli şekilde istenilen şartlarla geri ödemeli imkânlar sağlanıyor. Bu bir avantaj sağlıyor kredi kullanıcılarına. Bankaların bu durumda da tüketiciye kredi verirken çeşitli faiz imkânları ile kendisine bağımlı kılması kaçınılmaz hale geliyor. Çünkü bir rekabet ortamı söz konusu. İhtiyaç kredileri dışında birçok banka bayram kredileri de vermeye devam ediyor.

Bayram üzeri nakit para ihtiyacı olan kişiler soluğu bankalarda almakta. Özellikle düşük faiz imkânları sunma yarışında olan bankaların bu zamanları iyi değerlendirdiği de söylenebilir. Bayram kredisi veren bankalar içerisinde QNB Finansbank ‘ Kredi Finansçıdan alınır’ kampanyası ile 48 ay vadeli ve özellikle 3 ay vadeli bayram kredi seçeneği nakit ihtiyacı olanların yüzünü güldürmeye devam ediyor. İster Finansbank müşterisi olun isterseniz dışından herkese hitap eden bu kredi bayram müjdesi.

Günde 15 TL’den başlayan taksit imkanları ile 48 aya kadar vadede 15 bin TL kredi imkanı sağlayan Finansbank bayram kredisi acil nakit ihtiyacında olan kişilerin imdadına yetişti.

Anında Kredi Desteği

Finansbank şubelerine dahi uğramaya gerek kalmadan telefon üzerinden ya da internetten kredi ihtiyacı olanlara en uygun destek sağlanıyor. Kefilsiz, imzasız veya herhangi bir evrak olmadan bireylere kredi almayı kolaylaştırıyor.

Piyasa şartlarına göre değişen kredi faiz oranları değişiklik göstermekle birlikte, ayda yüzde 1,24 faiz oranından başlayan fırsatlarla en uygun kredi desteği sunuluyor. 48 ay vade imkanı ile 30 bin TL bayram kredisi kullanmak isteyen müşterilere ayda 1,24 faiz oranı üzerinden kredi taksit tutarı 879 TL’e denk gelmektedir. Aynı krediyi aynı vadeli alacak bir müşterinin faiz oranı 1,29 olduğu zaman kredi taksiti 890 TL , faiz oranı 1,39 olduğunda kredi taksiti 913 TL’ye denk gelir.

Müşterilerini ister evden ister cepten her yerden kredi almaya imkan sağlayan Finansbank, bu kampanya seçeneği ile her bütçeye uygun faiz oranı ve geri ödeme koşullarıyla bayramda müşterilerinin yanında yer almaya devam ediyor. 3 ay vadeli ödeme planı ile TC kimlik numaralarını mesaj atarak kredi ön başvuru işlemi alınır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir