QNB Finansbank’tan Anında 30 bin TL Belgesiz İhtiyaç Kredisi

İktisat teorisinin temelini de oluşturan, sınırsız ihtiyaca karşılık, sınırlı kaynak meselesini mikro bazda ele aldığımızda, sınırsız ihtiyaçlarımız için banka kredilerimiz var. Herhangi bir acil ihtiyaçta, ödeme ihtiyacında, eğitim masraflarında, sağlık harcamalarında ve evlilik, düğün gibi özel zamanlarda ihtiyacımız olabilecek olan nakdi bankalardan ihtiyaç kredileri ile temin edebilmekteyiz. Bankaların sundukları çeşitli kredi alternatifleri içerisinde konut kredileri ve taşıt kredileri de yer almaktadır ancak anında edinebileceğimiz, belgesiz olarak alabileceğimiz, düşük tutarlı krediler ihtiyaç kredileridir.

İhtiyaç kredileri, kişilere kısa vade sürelerinde ve düşük tutarlarda tahsis edilir. Bu durumun sebebi de yüksek risk grubunda yer almalarıdır. İhtiyaç kredisinde uygulanan faiz oranları diğer kredi türlerine göre de daha yüksektir. Bu yönden bakıldığında bankalar için katı bir şekilde yapılandırılmış olan ihtiyaç kredileri, aslında tüketiciler için her halükarda cezbedicidir. Çünkü toplu bir nakit çıkışı yaparak harcama yapmak yerine, kredi kullanarak taksitli alışveriş yapmak her zaman daha avantajlıdır. Bu avantajı, bankalar kampanyaları ile de desteklemektedirler. Çeşitli faktörlere göre şekillenen özel kampanyaların içeriklerinde, faiz oranları, vade süreleri ve kredi tutarları farklılıklar göstermektedir ve tüketiciler de kendi bütçelerine ve ihtiyaçlarına göre diledikleri krediyi edinebilmektedirler. Bir de internetin gücünün, ihtiyaç kredisinin kolay edinilebilme özelliğine katıldığını düşündüğümüzde, artık tüketiciler için hiçbir ihtiyaç halledilemez değil!

Qatar National Bank ile güçlerini birleştirdikten sonra QNB Finansbank adı ile çalışmalarına devam eden Finansbank, sunduğu ihtiyaç kredilerinde geliştirmelere devam ediyor. Acil nakit ihtiyacı olan tüketicilere yönelik olarak çözümler üreten QNB Finansbank, uygun faizli kredi imkanlarının yanı sıra, bankacılık hizmetlerinde ücretsiz işlem imkanını da sunmaktadır.

QNB Finansbank’ın, kredi faiz oranları internet bankacılığı ile tahsis edilen kredilerde oldukça avantajlı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun bir nedeni de bankanın internet bankacılığı hizmeti olan Enpara’nın yaygınlaştırılmasıdır. Enpara, QNB Finansbank tarafından geliştirilen şubesiz bankacılık hizmetdiri. Bu sistemde hiçbir bankacılık hizmeti için ücret ödememekle beraber, tüm başvurularınızı anında yapabilir, kendinize mevduat hesabı açabilir, para transferleri yaparken ücret ödemez, faturalarınızı anında komisyonsuz olarak ödersiniz.

Bu yönden QNB Finansbank kredi faiz oranları dikkate alındığında yapacağımız kredi hesaplama işlemine bakarak, kredi hakkında kararınızı verebilir ve anında başvurunuzu internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank’tan alacağınız 30.000 TL tutarındaki ihtiyaç kredisi için 48 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde uygulanacak olan faiz oranı %1.26 olacaktır. Bu durumda bankaya aylık olarak yapacağınız taksit ödemesi 938,68 TL olarak gerçekleşecektir. Vade sonunda bankaya yapmış olacağınız toplam ödeme tutarı ise 42.558,48 TL olacaktır.

Bu değerlendirmeler sonucunda başvurunuzu yapmak istiyorsanız QNB Finansbank’ın web sitesine gidebilir veya size en yakın şubeyi ziyaret ederek belgesiz olarak başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir