QNB Finansbank’tan KOBİ’lere Özel Dinamik Kredi

Finansbank A.Ş Haziran 2016 yılında Qatar National Bank S.A.Q (QNB Group) tarafından satın alındı. QNB grup kendisine bağlı iştiraklerle 3 kıta, 30 ülkeye yayılmış geniş faaliyet alanı olan bir kuruluştur. Haziran 2016 öncesinde de başarılı bir grafiği olan banka bu tarihten sonra daha güçlü bir şekilde finans sektöründeki yerini aldı. Finansbank kredi ve finans portföyünü genişleterek ve finansman kolaylığı sağlayarak müşterilerine farklılık yaratan bir banka olma özelliğini koruyor.

QNB Finansbank Bireysel, ticari finansman destekleri yanında KOBİ’lere ve kendi işini kurmak isteyen girişimcilere de desteklerini sürdürüyor. KOBİ, küçük ve orta ölçekli işletme olarak tanımlanır. Türkiye’de işletmelerin büyük bir kısmı KOBİ işletmeler sınıfına girer. Bu anlamda ülke ekonomisinin can damarı ve ülke kalkınmasının yapı taşıdır KOBİ’ler.

Finansbank KOBİ’lere Özel Kredi

Günümüzde piyasa koşulları firmalar arası rekabeti oldukça yoğun kılmıştır. Bu rekabet ortamında ayakta kalmak firmaların sadece kendi öz güçleri ile mümkün olmamaktadır. Bu anlamda KOBİ odaklı politikalar ve teşvik ve finansman kaynakları oluşturulması zorunludur. Bu finansman ve teşvikler firmaların kapasitelerinin geliştirilmesine katkı sunacaktır. KOBİ dostu olması nedeni ile Finansbank da üzerine düşen katkıyı fazlası ile sunmaktadır.

Dinamik Finansbank KOBİ kredisi, KOBİ krediciliğine yeni bir boyut getiriyor.

Bağlantı QNB Finansbank KOBİ kredisi; Finansbank’ta bulunan vakti gelmemiş POS cironuz, namınıza yazılı çekler ya da bankada ki nakit tasarruf miktarına göre belirlenen KOBİ’lere özel ticari kredi kapsamında kullanılan kredidir. Ekonomik alt yapının en temel taşı, istihdamın temel kaynağı KOBİ’lerin geçtikleri dar boğazları aşmaları ya da yeni yatırımlar için ek finansman sağlamaları için Finansbank öncü rolünü yerine getiriyor.

QNB Finansbank Dinamik KOBİ Kredisi Özellikleri

Finansbank dinamik kredi KOBİ kredileri başlığında değerlendirilir.

Kredi Limiti banka hesabında bulunan POS cirosu, çekler ve hesabınızdaki nakit miktarına bağlı olarak belirlenir. Daha fazla limit kullanılması ancak bu miktarların artırılmış olabilmesi ile mümkündür.

Oldukça düşük faiz oranları ile anında kullanabileceğiniz bir kredidir.

Kredinin bankadan çekilmesine gerek yoktur. Hesabınıza tanımlı kredi miktarını ATM’den ya da internet hesabınızdan kullanabilirsiniz.

Dinamik kredinin işletme adına kullanılması gerekmektedir.

Uygulanan faiz oranı her ay sonu hesaba tahakkuk ettirilir.

QNB Finansbank Dinamik KOBİ Kredisi İçin Gerekli Evraklar

Başvuru için gereken evraklar şahıs firmaları, limited ve anonim şirketler olarak farklılık gösterir.

Şahıs Firmaları İçin Gerekli Evraklar

  • Kimlik kaydı
  • Vergi levhası
  • İmza beyannamesi
  • Firmanın kayıtlı olduğu oda kaydı.

Limited ve Anonim Şirketleri İçin Gerekli Evraklar

  • Vergi levhası
  • Ticaret odası kaydı
  • Ticaret sicil gazetesi
  • İmza sirküleri

QNB Finansbank KOBİ kredisi kullanmak isteyen işletme sahipleri banka şubelerine uğrayarak gerekli bilgileri edinebilir. Hızla geri dönüş yapıldıktan sonra ise hesaba tanınan kredi miktarını sorunsuzca kullanabilir. Böylece geleceğin dünyasında yerini alabilmek için gerekli yatırım ve döngüyü sağlayabilir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir