QNB Finansbank’tan Şubeye Gitmeden İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

Finansbank Online Kredi Nasıl Alınır?

Kefil ve imza olmadan,  hiç bir evrağa  gerek duymadan uygun Faizler ile online kredi seçeneklerine Finansbank internet şubesi üzerinden veya mobil uygulama üzerinden mobil şubesine giderek Finansbank online kredi seçeneklerinden yararlanmak oldukça kolay.

Online Kredi Her Zaman Kullanabilir mi?

Acil olarak paraya sıkıştığınız durumlarda  hafta sonu olup olmaması sizi ilgilendirmeden  hangi saat aralığında olursa olsun şubeye dahi gitmeden online kredi sayesinde 7 gün 24 saat  Finansbank online kredi hizmetinde yararlanabilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak için tek yapmanız gereken internet şubesine giriş yapmak veya mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek mobil şube üzerinden banka kartınız veya kredi kartınız ile üyelik oluşturarak internet şubesi veya mobil şubesini kullanmanız  yeterli olacaktır.

Finansbank Online Kredi Hangi Koşulları İçermektedir?

Finansbank online kredi banka şubelerinden verilmemektedir. Şube üzerinden finansbank ihtiyaç kredisi  çekmek istiyorsanız mesai saatleri içinde ve resmi çalışma günlerinde şubeye giderek  ihtiyaç kredisi talebinde bulunabilirsiniz. Çünkü  Finansbank online kredi için belirlenen faiz oranları yalnızca internet şubesi ve mavi şubeleri kullanan kişilere özel tanımlanmıştır. İnternet bankacılığı ve  mobil bankacılığı kullanıldığı zaman iş gücünden tasarruf yapılacağı için masraflar azalmakta ve bu sayede daha uygun faiz oranları verebilmek için kredi tanımlanmaktadır.

Finansbank tarafından sunulan hızlı kredi imkanı ile  limitiniz dahilinde belirlenen tutara göre en az 1000 lira ve en fazla 30.000 lira aralığında kredi kullanma imkanı mümkün olmaktadır. Online olarak başvurmuş olduğunuz kredinin onaylanmasının ardından anında internet şubesi veya cep şubesi üzerinden anında kredi kullanılabilmektedir. Online kredi  yöntemi ile çekilmiş kredinin 7 gün içerisinde kullanılmaması halinde kredi otomatik olarak iptal olacaktır. Finansbank  uygun görmesi halinde kredi ile ilgili şartları istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

Finansbank Online Krediye Nasil Başvurulmaktadır?

Finansbank’ın resmi internet sitesine girerek internet şubesine gerekli bilgileri yazıp giriş yaptıktan sonra en alt kısmında bulunan hemen başvur seçeneğine tıklayarak Anında kredi başvurusu yapmak mümkündür. Daha önce hiç  internet şubesini kullanmamış iseniz ya da şifrenizi alıp unuttuysanız Finansbank destek masası ile bağlantı kurularak yardım alınabilmektedir.

Krediye başvurmak için kullanılan yöntemlerden bir diğeri de Finansbank cep şubesidir. İnternet  şubesinde yer alan hemen başvur seçeneği aynı zamanda Finansbank cep şubesinde de yer almaktadır. Hemen başvur seçeneği ile Finansbank cep şubesinden de online kredi başvurusu yapabilirsiniz. Online krediden  yararlanmak için herhangi bir belgeye  ihtiyaç duyulmamaktadır.

Kısaca Qnb Finansbank ihtiyaç kredisi ihtiyacınız olması halinde şubeye gitmeden de basit bir şekilde ve birçok alternatif seçenek ile başvuru yapmanız mümkündür. Bu sayede hem işinizden geri kalmamış olursunuz hem de gündelik hayattan geri kalmamış olursunuz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir