Qnb’den 3 Ay Ertelemeli 48 Ay Vadeli Kredi Fırsatları

Bireylerin ihtiyaçlarının artması ile birlikte gelirler giderleri karşılamaya yetmez hale gelmiş durumdadır. Her ne kadar toplumdaki bireyler bütçelerine uygun olarak ihtiyaçlarını karşılamaya çalışsa da talep ve ürün çeşitliliğinin artması beraberinde nakit ihtiyacını da getirmektedir. Bu gibi durumlarda ise bireylere yardımcı olmak adına Finansbank tarafından ihtiyaç kredileri oluşturulmuş durumdadır. Qnb Finansbank ihtiyaç kredisi kapsamında bireylere 3 ay ertelemeli kredi fırsatları oluşturulmakta, bu sayede anlık nakit ihtiyaçların karşılanması adına adım atılmaktadır.

%1.17 Olarak Düşük Faiz İmkanı

Qnb Finansbank tarafından oluşturulan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredileri kapsamında bireylere aynı zamanda düşük faiz oranları da tanımlanmaktadır. Çekilen kredi tutarı üzerinden %1.17 olarak belirlenen faiz oranları kapsamında bireylerin daha az faiz ödemelerine yardımcı olunmaktadır. Aynı zamanda düşük faiz tutarı, kredi çeken bireylerin aylık ödemelerinin de çok fazla etkilenmemesine zemin hazırlamaktadır. Finansbank ihtiyaç kredisi kapsamında bireylere düşük faiz oranlarının tanımlanması, kredi konusunda ön yargısı olan ve bankalar ile iletişim kurmak istemeyen bireylerin de ön yargılarının yıkılmasına, kredi fırsatlarından yararlanmalarına yardımcı olabilmektedir. Anlık olarak yüksek miktarlardaki kredi tutarlarının bireylerin hesabına yüklenmesi, aynı zamanda oluşan problemlerin de kısa süre içerisinde çözüme kavuşmasını desteklemektedir. Finansbank oluşturduğu kredi seçenekleri ile banka kullanıcılarının memnuniyetini amaçlamaktadır.

Sms Yolu İle Kolay Başvuru Seçeneği

Bağlantı Qnb Finansbank tarafından bireylere sunulan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisinde, kullanıcı krediyi çektiği andan itibaren ödemesini, istediği takdirde 3 ay sonrasında başlatabilmektedir. Bu uygulama kullanıcının maddi durumunu ayarlamasına ve ödeme planına daha kolay bir şekilde adapte olmasına yardımcı olurken, dileyen müşteriler 3 ay erteleme seçeneğini kullanmayarak direkt taksitlerini ödemeye başlayabilmektedirler. Bu noktada Finansbank’ın oluşturduğu kredi seçeğine başvurmak isteyen bireylerin şubelere gitmesine gerek kalmadan sms yolu ile de başvuruda bulunabilme seçenekleri vardır. Sms yolu ile tc kimlik numaralarını 5030’a gönderen bireyler, anlık kredi talebinde bulunabilmekte ve başvurularının kabul edilmesi durumunda şubelere giderek işlemlerini tamamlayabilmektedirler. Finansbank online kredi kapsamında da bireyler sms gönderimi dışında, bankanın web sitesi üzerinden başvuru koşullarını öğrenerek başvurularını gerçekleştirebilmektedirler.

Vade Oranına Göre Faiz Oranları

Qnb Finansbank tarafından bireyler adına oluşturulan ihtiyaç kredisi ya da kredi kampanyaları kapsamında, bireylerin ödemeleri gereken tutar ve faiz oranları birbirlerine paralel olarak düzenlenmektedir. Daha fazla vade seçeneğinden yararlanmak isteyen bireyler adına faiz oranları biraz daha yükselirken, vadeyi kısa tutmak isteyen bireyler için ise vade oranları, piyasadaki kredi veren bankalara oran ile daha fazla düşürülmektedir. Faiz durumlarının vadeye göre belirleniyor olması, kredi çekecek bireylerin de bütçe planlamalarını yapmalarına ve aynı zamanda ödeme planlarında da dikkatli olmalarına zemin oluşturmaktadır. Böyle esnek bir kampanya yaratılması, Finansbank prestijini de arttırmaktadır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir