Şeker Bank EKO Kredi

Günümüzde birçok temel ihtiyacı enerji vasıtası ile sağlarız. Elektrik, su, yakıt ve doğalgaz gibi. Temel ihtiyaçlarımızda kullanılan hizmetlerin nasıl ulaştığı gibi sorular ve sorunlar aslında birçok kişinin aklına gelmez. Enerji oluşumunda en çok doğa zarar görür ve bunu sebebi de çevre kirliliğidir.

Şeker Bank Eko Kredi tüketicilere hem doğaya karşı sorumluluğunuzu almamızda hem de enerji tasarrufundan %50 kar sağlamanızda sizlere imkanlar sağlamaktadır. Enerji tasarrufunda yüksek başarı elde etmek için Şeker Bank, Şeker Bank Eko Kredi her türlü tasarrufa yönelik uygulamalarınızda yanınızda olmaktadır.

Şeker Bank EKO Kredi Ürünleri

Şeker Bank Eko kredi birçok tasarrufa yönelik çalışmalara kredi olanakları verir. Aydınlatmadan, yalıtıma aklınıza gelebilecek tasarrufa yönelik her türlü uygulamalarda yanınızdadır.

Güneş Enerjisi Kredisi: Güneş enerjisi son zamanlarda kullanıcılar tarafından kullanılan en önemli tasarruf yöntemlerindendir. Güneş enerjisinin depolanmasını sağlayan paneller sayesinde elektrik kullanımınızda, ısınmada hatta sıcak su harcamalarınızda tasarruf etmenizi sağlar. Depolama özelliği olan paneller ise sizin bu yöntemle para kazanmanıza da sebep olabilir.

Yalıtım Kredisi: Özellikle kış aylarında doğalgaz faturalarının yüksekliğinden şikayetçisinizdir. Kullanmakta olduğunuz eviniz iyi bir yalıtım yöntemi ile dizayn edilmemişse faturaların yüksek gelmesi kaçınılmazdır. Yalıtım Kredisi ile Duvar, çatı, kapı ve pencere yalıtımları ile eviniz daha sıcak faturalarınız daha düşük gelecektir. Ayrıca su, ses ve yangın yalıtımları içinde bu kredi çeşidi kullanılabilir.

A Sınıf Elektrikli Cihazlar Kredisi: Evleriniz olmazsa olması olan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi fırın gibi bir çok alet elektrik tüketerek çalışmaktadır. Bu gibi cihazlar A sınıf statüsünde değilse elektrik tüketimi yüksek olmakta haliyle faturalara da yansımaktadır. A sınıf Elektrikli cihazlar kredisi ile bu gibi aletlerin finansmanında kullanılır.

Diğer Kredi Türleri: Verimli ısıtma ve soğutma kredisi, asansör kredisi, verimli aydınlatma kredisidir.

Şeker Bank EKO Kredi Özellikleri:

Şeker Bank Eko Kredi kullanmak isteyenler için; Bireysel Eko Kredi 3-48 ay, Site ve Apartman yönetimi Eko Kredi için 3-60 ay vadelidir.

Yapacağınız tasarrufa yönelik çalışmalar için harcadığınız paralar birkaç senede faturalarda kendini gösterecek ve kara geçtiğinizi fark edeceksiniz. Ayrıca yapılan az enerji kullanımıyla temiz çevre oluşumunda sizinde bir katkısız olacaktır.

1 Yorum

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir