Şeker Bank Kredi Garanti Fonu Teminatı

Bankalar tarafından hem bireysel müşterilerin nakit ihtiyaçlarına yönelik olarak hem de ticari faaliyetler içerisinde yer alan ticari müşterilerine yönelik olarak farklı banka kredi ürünü seçenekleri hazırlanan kampanya ve avantajlı krediler ile sunulmaktadır. Sunulan bu kredi seçenekleri ile kişilere uygun koşullarda finansman desteği sağlanması ve bankacılık sektörü içerisinde sunulan kredi ürünü seçeneklerinin kullanımının yaygınlaştırılması amaçlanmaktadır. Bankalar tarafından ticari amaç ile faaliyet gösteren müşterilerine yönelik olarak çok sayıda banka kredi ürünü seçeneği sağlanmakta ve kişilere uygun koşullarda kredi verilerek nakit desteği sağlanması amaçlanmaktadır.

 

Bu türden banka kredi ürünü seçenekleri ile müşterilerine ulaşan Şeker Bank tarafından müşterilerine farklı kredi ürünü seçenekleri uygun koşullarda sunulmaktadır. Bankanın sunmuş olduğu kredi ürünü seçenekleri arasında son dönemlerde oldukça ilgi gören kredi seçeneğinden bir tanesi ticari müşterilerine yönelik olarak sunulan kredi garanti fonlu kredi seçenekleri olarak ifade edilebilmektedir. Şeker Bank ihtiyaç kredileri farklı türden müşteri ihtiyaçlarına destek sağlanması amacı ile sunulmaktadır. Banka tarafından sunulan ve son dönemlerde ticari işletme sahipleri tarafından yoğun ilgi gören teminatı bulunmayan esnaflara Kredi Garanti Fonu destekli olarak sunulan kredi seçeneği KGF teminatlı kredi seçenekleri olarak sunulmakta ve işletme sahiplerine nakit desteği sağlanmaktadır.

Şeker Bank KGF Teminatlı Kredi Seçeneği

Bankalar müşterilerine sunmuş oldukları banka kredi ürünlerinde kredi kullandırmaları karşılığında kişilerden farklı kredi koşulları kapsamında kredi miktarlarına yönelik olarak teminat taleplerinde bulunmaktadırlar. Ancak bazı müşteriler banka kredi seçeneklerinde teminatları olmaması nedeni ile kredi seçeneklerinden faydalanamamaktadırlar. İşte Şeker Bank bu türden teminatı olmayan işletme sahibi müşterilerine yönelik olarak Kredi Garanti Fonu destekli KGF teminatlı banka kredi ürünü seçeneklerini sunarak kişilere kredi desteği sağlamaktadır.

Teminat konusunda yetersiz olan işletmelere yönelik olarak işletme sahiplerine teminat ve kefil desteği Kredi Garanti Fonu tarafından sağlanmaktadır. Kredi Garanti Fonu tarafından sağlanan kefil ve teminat seçenekleri kapsamında Şeker Bank tarafından bu müşterilerine kredi imkânı sunulmaktadır. Şeker Bank kredi kampanyaları kapsamında yer alan bu kredi seçeneği ile krediler ile finansal destek sağlanmakta acil nakit ihtiyaçlarına cevap verilmektedir. Bu kredi seçeneğinde amaç ekonominin genişlemesi ve ekonomik etkinliklerin sürekliliklerinin sağlanması olarak ifade edilebilmektedir.

 

KGF Teminatlı Kredi Seçeneklerinin Detayları

Şeker Bank tarafından ticari üretim faaliyetlerinde yer alan müşterilerine yönelik olarak sunulan KGF Teminatlı kredi seçeneklerinde kişiler kendilerine en uygun olan KGF teminatını sunulan kefalet kaynağı teminatları arasından seçenek kredi seçeneklerine başvurularını yapabilmektedirler.

Bankanın sunmuş olduğu bu kredi seçeneğine yönelik olarak detaylı bilgi sahibi olmak isteyen müşteriler bankanın 444 0 029 numaralı Şeker Bank Üretene Destek Hattını arayarak kredi olanakları ve koşulları ile ilgili olarak bilgi alabilmektedirler. Banka şubeleri üzerinden de bilgi alarak başvuru işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir. Şeker Bank kredi seçenekleri arasında yer alan KGF teminatlı kredi seçenekleri ile esnaflara ve işletme sahiplerine ihtiyaçlarında sonuna kadar finansman desteği sağlanması amaçlanmaktadır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir