ŞekerBank %13,75 ile Tanışma Faizi Sunuyor

Şekerbank faiz oranları 2017 yılında oldukça yüksek olarak gerçekleşiyor. Şekerbank birikimlerinizi değerlendirmeniz için sizlere güçlü bir faiz oranı sunuyor. Yatırımlarınızı Şekerbank’a getirerek Gece Gündüz Hesabının sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Paranız yastık altında kalmasın. Şekerbank’a getirerek paranızı artırın. Üstelik vade bozma gibi bir durum da yok. Dilediğiniz zaman paranızı çekebiliyorsunuz. Dilediğiniz zamanda paranıza ilaveler yaparak yüksek faiz oranlarından faydalanmaya devam edebiliyorsunuz. Üstelik hesabınız üzerinden KMH, Kredi Kartı ve Bireysel Kredi ödemeleriniz rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz.

%13,75 Tanışma Faizi ile Paranızı Yeni Paralarla Tanıştırın!

Şekerbank gece gündüz faiz hesaplama işlemi sonucu olarak sizlere %13,75’lik faiz oranı sunmakta. Şekerbank’a birikimlerinizi getirdiğinizde sizlere %13,75’lik tanışma faizi oranı ile 90 gün boyunca bol bol faiz veriliyor. Faiz kazancını günlük olarak kazanırsınız ve vadesiz mevduatınız üzerinden vadelilere eş değer olarak faiz kazanıyorsunuz. Hiç bir miktar yatırmasanız da Gece Gündüz Hesabınızı açabilirsiniz. Fakat açmış olduğunuz hesaba faizin işleyebilmesi için belirtilen limitler dahilinde para yatırmanız gerekmektedir. Avantajlı faiz oranlarından yararlanmak için en az 2.000 TL hesabınızda para bulunması gerekmektedir. Hesabınızdan para çekseniz de tanışma faizi işlemeye devam eder. Fakat alt limite dikkat etmelisiniz. Ayrıca vadeliniz bozulmadan Havale ve eft işlemleriniz gerçekleştirebiliyorsunuz.

Söz Ver Yüksek Faizlerde Yararlanmaya Devam Et

Birikim sahipleri 90 günden sonra nasıl bir faizin işleyeceği konusunda endişe taşımaktalar.

Yani faizlerin düşeceği ve kazançlarının azalacağı noktasında. Şayet birikimleriniz Şekerbank’ta tutmaya devam ederseniz %9’lük standart faiz oranından yararlanıyorsunuz. Bu oran ise yatırımlarınız için oldukça yüksek bir faiz oranı. Bir de günlük olarak faiz kazancı elde ettiğinizi göz ardı etmezsek faiz oranı oldukça yüksek. Eğer bu faiz oranını düşük bulursanız Şekerbank sizlere farklı bir hesapta birikimlerinizi artırmanızı vaat ediyor. Şekerbank vadeli faiz hesaplama işlemi ile de faiz oranını görebiliyorsunuz. Sözünde Duran Hesap ile de 1 yıl üzeri vade sözünüze yine 2.000 TL’den başlayan limitle birlikte %11,75’lik yüksek faiz oranı sunuyor. Unutmamanız gereken bu hesabın vadeli oluşudur.

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir