Şekerbank 30.000tl Özgür Kredi Kampanyası

Şekerbank Müşterilerine Özgün Fırsatlar Sunuyor

Şekerbank, küçük işletmelerin finansmanında lider banka olarak yer almaktadır. Anadolu bankacılığı anlayışıyla gücünü köyden kente taşıyan, yerel özelliklere dikkat eden çağdaş bir bankadır.

Şekerbank, Türkiye’nin ilk mikro finansman kredilendirme modelini uygulayan ve bu modellerde çevresel ve sosyal etkileri ölçen bir banka olarak faaliyet göstermektedir.

Şekerbank çiftçinin, esnafın, emeklinin her zaman yanında olmaktadır. Tüm müşterilerinin sorunlarını kendi sorunları olarak belirleyip en uygun çözümler ve fırsatlar sunan bir bankadır.

Şekerbank uygun koşullarla, cazip geri ödeme seçenekleri ve müşterilerine çeşitli kredi seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır.

Bankacılık işlemleri ile çok fazla uğraşıyorsanız, bu işlemlere ayrı ayrı ücret ödüyorsanız bu kampanya tam size göre.

Özgür kredi kampanyası ile sadece seçtiğiniz tarifeyi alarak masrafları düşünmeyin.

Özgür tarifeyle özgürce hareket edin.

Şekerbank 30.000TL Özgür Kredi Kampanyası

Bankada yaptığınız her işlem için ayrı ayrı masraf ödemeleri yerine, size uygun tarifeleri seçebilirsiniz. Özgür kredi kampanyası ile;

 • Havale
 • EFT
 • SWIFT
 • Hesap İşlem Ücreti
 • Kredi kartı yıllık ücreti
 • Diğer banka ATM kullanım ücreti,
 • Ekstre ücretleri ’ne

Ayrı ayrı ücret ödemezsiniz.

Yapacağınız işlemlerde, kaç adet işlem yapabileceğinizi önceden görürsünüz. Tarifeleriniz önceliklerine göre sıralanır.

Şekerbank Kredi Çekme Koşulları

Şekerbank’tan kredi almak çok kolay kredi başvurusu yapmak için 0850 222 78 78’i arayarak ya da Şekerbank kredi başvurusu SMS ile yapmak mümkün 7353’e SMS atmanız yeterlidir. İstenen bilgileri tamamlayarak, başvuru sonucunu SMS ile öğrenebilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için en yakın Şekerbank şubesine gidebilirsiniz. Şekerbank güler yüzlü ve samimi çalışanları ile her zaman sizi beklemektedir.

Kredi için;

 • Başvuru sahibinin kimlik fotokopisi,
 • Başvuru sahibine ait ödenmiş fatura örneği,
 • Başvuru sahibine ait gelir belgesi,
 • Bordro veya işyeri antetli kağıdına alınmış ve maaş üzerinde haciz olmadığını belirten gelir yazısı ve firma imza sirküleri,
 • Varsa ek gelirlerini ve mal varlığını gösteren belgeler incelenme sonrası bankanın ilave belge, teminat ve kefil talep etme hakkına sahiptir.

Özgür kredi kampanyası ile 3 aya kadar taksit erteleme seçeneği bulunmaktadır. Kampanyanın vade süresi 48 aydır. Kullandırılan kredinin binde 5’i kadar tahsis ücreti alınmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak için emeklilerde 75 diğer müşterilerde ise 70 yaş sınırı uygulanmaktadır. Özgür Kredi Kampanyasında banka gerekli gördüğü zaman kefil istemektedir.

Özgür kredi faiz oranı 10.000TL’lik kredi tutarında 48 ay vadelidir. Yıllık faiz oranı hesaplandığında karşımıza şu şekilde rakamlar çıkmaktadır. Aylık faiz oranı net olarak %1.55 TL’dir. Aylık taksit tutarı ise 316.80TL’dir.Alınacak ücretler ise 52,5 TL’dir. Özgür kredi kullanan müşterilerimiz için Özgür Kredi Tarifesi 104TL+BSMV ‘dir.

Sigorta primleri kredi alan kişinin yaş, cinsiyet gibi özelliklere göre değişmektedir.

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir