ŞekerBank Cep’ten Başvurularda Ne Kadar Kredi Veriyor?

Şekerbank ayrıcalıklı müşterilerinden biri olmak istiyorsanız, onun farklı kredi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Müşterine sunmuş olduğu bu güzel imkanlar ile birlikte sağlık ve ucuz yollu bir kredi sahibi olabileceksiniz. Şekerbank faiz oranlarıyla yüzünü güldürecek düzeyde bir fiyat aralığıyla karşılaşacaksınız. Sitemize geldiğiniz taktirde Şekerbank ihtiyaç kredisi hesaplama işleminizi çok kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte hızlı araştırmalar sonucunda daha akılda kalıcı bir planlama gerçekleştirebilirsiniz. Şayet sms ile başvuru yapmak istiyorsanız, küçük meblağlarda Şekerbank kredi başvuru sonucu sizi gayet memnun edecektir. Sms başvuru işlemlerini şubelere gitmeden, kendi evinizde, arkanıza yaslanarak kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Şekerbank Cep’ten Başvurularda Faiz Oranları: Bu aşamada ortalama bir faizlendirme durumu gözlemlenmektedir. 3-24 ay arasında vade yaptırmak isteyen müşteriler %1,72, 25-36 ay vade %1,73, 36-48 ay vadeye ise %1,75 oranında faiz uygulanacaktır. 3-48 ay arasında taksitlendirme yapılan bu sms kredisinin maksimum kredi tutarı 50.000 TL olmakla birlikte tahsis ücreti 250 TL’dir. 10.000 TL Şekerbank kredi sms başvurusu yapıldığını düşünelim, 48 ay vade ve %1,75 faiz oranı ile birlikte aylık taksit tutarı 332,69 TL olmaktadır.

Şekerbank Cep’ten Başvuruların Cezbedici Yönleri: Genel itibari ile faiz oranlarında farklılaşma olan bu sistem aslında sizleri anında paraya kavuşturmaktadır. Oturduğunuz yerden tek bir sms ile kendinize güzel bir kredi çekmiş olacaksınız. Bu sistemin en güzel özelliğinden birisi hızlı olmasıdır. Sizleri hiç bekletmeden anında bu krediden yararlanıp, yararlanamayacağınızı ya da ne kadarlık bir kredi başvurusu yapacağınızı iletebilirsiniz. Böylece şubeye gitmeden anında işlemlerinizi yapmış olacaksınız.

Şekerbank Cep’ten Başvurular Nasıl Gerçekleşir: Kredi boşluk TCKN yazıp, 1953’e gönderdiğiniz zaman başvuru sonucu hemen cep telefonunuza gelmektedir. Sms kredi veren bankalar kategorisinde ilk sıralarda yer alan Şekerbank müşterilerine her zaman daha iyisini sunmaktan hoşnut olacaktır. Bu özelliklerin tümünü, sitemize gelerek ayrıntılı bilgilendirmeleri alabilirsiniz. Sitemizde birçok bankanın farklı işleri ile alakalı bilgi sahibi olabilirsiniz ve aynı zamanda hangi bankadan kredi almak istiyorsanız, o bankanın bütün faizlerini tek tık ile kontrol edebilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir