ŞekerBank Çocuk Eğitim Kredisi Faiz Oranları

1953 yılında hayatımıza Pancar Kooperatifleri Bankası adı ile giren şeker pancarı üreticilerinin maddi ihtiyacını karşılamak amacı ile Eskişehir’de kurulmuş olan ve sonrasında ŞekerBank ismini almış olan ve yıllardır tarımsal faaliyetlerde bulunan insanlara yönelik yaptığı çalışmalarla bilinen ŞekerBank, son yıllarda ise genel pazara açılmaya başlamış ve bu yönde oldukça önemli çalışmalar,fırsatlar sunmaya başlamıştır.Yıllardır tarım sektöründe insanlara sağladığı uygun ödeme imkanları,düşük faiz oranları ile bilinen ŞekerBank yine bu yönünden ödün vermeden yeni fırsatlarla karşımıza çıkıyor.

Bunlardan belki de en ilgi çekeni ise insanların en çok maddi harcama yaptığı sektörlerden bir tanesi olan eğitim sektörü için yaptığı bir fırsattır. İhtiyaç kredisi olarak da sayılabileek olan eğitim kredisini insanlara sunan banka, insanların çocuklarının eğitimi için maddi destek,imkan sunan bir kredi fırsatı sunmakta ve oldukça uygun faiz oranları ile birlikte.Çocuğunuz iyi bir eğitim alırken oldukça uygun faiz oranı ile geri ödemesi zorlamayacak şekilde alınan bu krediler sayesinde gelecekte iyi yerlere gelmesine yardımcı olmuş olacaksınız. 48 aya kadar vade imkanı ile insanlara kapılarını açan banka %1.60’dan başlayan faiz oranları sunmaktadır.

Ne kadar ödeyeceğim ve nasıl başvuracağım?

İnsanın aklında oluşan bu iki sorunun cevabı ise oldukça basit. Oldukça rahat ödeme imkanları ile sunulan kredilerde uygulanan faiz ise fazlasıyla cazip. 10.000 TL değerinde bir kredi almış olursanız 12 ve 24 aylık vade seçeneklerinde uygulanan faiz oranı %1.60, 36 ayda %1.61 ve 48 ayda bu oran %1.62 olmaktadır.Yani 10.000 TL almak istediğinizde 48 ay vade ile hesaplandığında aylık ödeyeceğiniz miktar 322 TL olmaktadır. Eğer 30.000 TL almak isterseniz de yine 48 ay vade olduğunu varsayarsak o zaman aylık ödeyeceğiniz tutar 966 TL olmaktadır.

Eğer çocuk eğitim kredisi almak isterseniz henüz bu imkan telefon bankacılığı ve internet sitesinden sağlanamıyor sadece banka şubelerinden kredi başvurusu yapılabilmektedir. Ancak bilgi almak için telefon bankacılığı ve internet sitesini kullanabilirsiniz ayrıca size en yakın ŞekerBank şubesini görmek için de bu kaynakları kullanabilirsiniz. Çocuğunuza iyi bir gelecek sunmak için bu uygun fırsatı kaçırmayın.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir