Şekerbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Günümüzde nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için birçok bankanın çeşitli kampanyaları ve ihtiyaç kredileri mevcut. Şekerbank da bunlardan bir tanesi. Fakat kredi kullanma esnasında akılları en çok kurcalayan ve kafalarda soru işareti bırakan unsurlar faiz oranı, geri ödenecek para ve ödeme planıdır.

Peki, Akılları Kurcalayan Sorular Karşısında Ne Yapabilirsiniz?

Burada Şekerbank’ın müşterilerine sağlamış olduğu kolaylıklar vardır. Bunun için Şekerbank kredi sorgulama aracını kullanabilirsiniz. Kredi hesaplama işlemi yapmak için internet üzerinden ya da akıllı telefonunuza indireceğiniz uygulama ile Şekerbank, kredi hesaplama aracına ulaşabilirsiniz. Ayrıca yine cep telefonunuzdan mesaj yoluyla da Şekerbank kredi başvurusu yapılabilir. Yapacağınız kredi hesaplamasından sonra düşündüğünüz kredi miktarının, faiz oranını hesaplamak çok hızlı ve pratik bir şekilde olacaktır. Kredinizin faiz oranına ve hesaplama detaylarına bu şekilde ulaşabilirsiniz. Böylece kredi kullanmadan önce kafanızdaki soru işaretlerine cevap bulmuş olacaksınız. Nakit ihtiyaçlarınız karşılamak üzere çekeceğiniz krediyi kendi belirleyeceğiniz şartlar doğrultusunda kullanabileceksiniz. İşte tüm bu bilgiler doğrultusunda Şekerbank kredi faiz oranları 2017 ile ilgili merak ettiğiniz sorulara yanıt bulabileceksiniz. Böylelikle de mevcut faiz oranlarının ne kadar uygun olduğunu zaten göreceksiniz.

Güzel Bir Tatil Geçirmek İçin;

Bağlantı Uzun bir çalışma döneminden sonra yaz tatilinde, stresinizi azaltmak, yoğun iş temposunun vermiş olduğu yorgunluğu üzerinizden atmak için tatile gitmeyi düşünebilirsiniz. Uzun zamandır göremediğiniz ve sizden uzakta yaşayan akrabalarınızı ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Günlük hayatın vermiş olduğu meşguliyetten dolayı pek vakit ayıramadığınız ailenizle sevinçli ve mutlu bir bayram geçirmeyi dileyebilirsiniz. Tüm bu isteklerinizi gerçekleştirmek için her türlü imkânı sağladınız fakat nakit problemi yaşıyorsanız ve bunun üstesinden gelmek için bir arayış içindeyseniz Şekerbank size yetecektir. Üstelik Şekerbank faiz oranları şimdi çok uygun.

Şekerbank, nakit ihtiyaçlarınızın karşılanmasının zor olduğu bugünlerde sizlere destek verebilmek için bütün imkânları seferber etmiştir. Şekerbank düşük faiz oranlı kredi kampanyaları ile siz değerli müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir. Üstelik kredi başvurusu internetin olduğu her yerden ve her an internet bankacılığı aracılığı ile yapılabilir. Ayrıca telefon bankacılığı, Şekerbank ATM’leri ve tüm Şekerbank şubelerinden yapabilirsiniz.

Şekerbank Bankası Kredi Başvurusu İçin Gerekli Koşullar;

 • Kredi çekme için 18 yaşından büyük olunmalı, banka sicili ve risk değerlendirmesinde olumsuzluk olmamalıdır.
 • Gelir belgelenmelidir.
 • Kredinin taksiti, hane halkı aylık ortalama gelirinin yarısını geçmemelidir.

İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Belgeler:

 • Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport
 • Gerekli görülmesi halinde adres teyidi amaçlı belge talep edilebilir.
 • Gelir durumunu gösterir belge;
 1. Ücretliler: Maaş bordrosu veya net maaş tutarını gösteren iş yeri tarafından onaylanan belge
 2. Serbest Meslek Sahipleri: Vergi levhası
 3. Şirket Ortakları: Vergi levhası veya Ticaret Sicil Gazetesi’nde yer alan kuruluş ilanı örneği
 4. Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Tapu aslı ve fotokopisi
 5. Emekliler: Hesap cüzdanı

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir