Şekerbank İpotekli İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi günümüzde oldukça popüler hale gelmiş olmak ile birlikte, bireylerin anlık ihtiyaçlarını karşılamaları noktasında avantajlı olarak da nitelendirilebilmektedir. Ancak bu noktada tüm bankalar bireylere aynı avantajı sağlamamakta, yüksek faiz oranları ile düşük nakit tutarlarını biraraya getirerek, bireylerin ödeme planlarına zorlanmalarına neden olabilmektedir. Şekerbank ise kullanıcılarına daha yüksek tutarda kredi imkanı oluşturabilmek adına ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyasını oluşturmaktadır. Şekerbank kredi paketleri içerisinde en çok kullanılan ve müşterilerin de sevdiği bir kredi olan ipotekli ihtiyaç kredisi kullanmadan önce bireylerin taşınmaz mallarından birisini ipotek etmesi gerekmektedir.

İpotek İle Yüksek Nakit İmkanı

Şekerbank tarafından bireylere oluşturulan ipotekli ihtiyaç kredileri kapsamında, bireylere yüksek tutarlarda nakit imkanı sağlanmaktadır. 100 bin tl’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilme imkanı oluşturan Şekerbank, ihtiyaç kredisi tutarları düşünüldüğünde, oldukça yüksek rakamları kullanıcılarına sunmaktadır. Şekerbank kredi kampanyaları içerisinde, daha önceki ihtiyaç kredileri de düşünüldüğünde kullanıcılarına farklı bir imkan sağlayan banka, diğer özel ve devlet bankaları düşünüldüğünde, piyasadaki en yüksek ihtiyaç kredisi tutarına sahiptir. Bu noktada kredi çekmek isteyen ve ihtiyaç kredisi kapsamında yüksek tutarda nakit kullanmak isteyen bireylerin ne kadar nakite ihtiyacı olduğunu hesapladıktan sonra başvurmaları daha yararlı olacaktır. Aksi takdirde ihtiyaç dışında alınan yüksek krediler, ödeme aşamasında bireylere zorluk çıkarabilmektedir.

%1.36’lık Avantajlı Faiz Oranı

Şekerbank tarafından bireylere oluşturulan ipotekli ihtiyaç kredisi kapsamında ise faiz oranları da oldukça düşüktür. Diğer ihtiyaç kredileri düşünüldüğünde, Şekerbankası hem yüksek nakit sağlaması hem de düşük faiz uygulaması nedeni ile bireylerin kredilerini ödeme süreçlerini kolaylaştırmaktadır. Bu noktada %.1.36’lık bir faiz oranı oluşturan banka, piyasadaki bankalar düşünüldüğünde, kullanıcılarına avantaj sağlamaktadır. İhtiyaç kredilerinin ve ödeme seçeneklerinin çeşitlendiği günümüzde böyle bir kampanyanın oluşturulması pek çok bireyin ihtiyaçlarını karşılamasına, maddi durumunu düzeltmesine ve ekonomilerini düzene sokmalarına yardımcı olmaktadır. Öncelikli olarak bireylerin, ipotekli kredi kapsamında hangi şartların belirlendiğini öğrenmeleri adına Şekerbank web sitelerini ziyaret etmelerinde fayda bulunmaktadır.

Uzun Vade Seçeneği

Bağlantı Şekerbank tarafından bireylere oluşturulan ipotekli ihtiyaç kredisi kapsamında, kredi çeken bireylerin taşınmaz mülklerinden bir tanesi ve genel olarak evleri ipotek altına alınmaktadır. Bu noktada çekilen kredi tutarının altında bir ipotek gerçekleştirmeyen banka, belirtilen uygulama ile birlikte oluşturduğu kredileri de garanti altına almaktadır. Şekerbank ihtiyaç kredisi kapsamında böyle ipotekli kredi seçeneğinin oluşturulması, ihtiyaç kredisi tutarını yükseltmek ile birlikte piyasada yer alan ihtiyaç kredilerine de yeni bir bakış açısı getirmektedir. Günümüzde milyonlarca kullanıcısı bulunan Şekerbank, oluşturduğu ipotekli kredi seçeneği ile anlık nakite ihtiyaç duyan bireylere kredi notu oranında yüksek limitler belirleyebilmektedir. Kredi notu ve banka başarı puanına göre bireylere ipotekli ihtiyaç kredisinin tanımlanıyor olması, kullanıcıların ödeme planları göz önüne alınarak, ne kadar krediyi geri ödeyebileceklerini de ortaya çıkarmaktadır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir