ŞekerBank Özgür Kredi Nedir, Kimler Başvurabilir?

1953’den beri müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda çıkardığı kampanyalara yenisini ekleyen Şekerbank, müşterilerin ihtiyaç türünü belirlemeyi ve onlara finansal destek sunmayı hedeflemiştir. Her zaman ticari kuruluşların ve tüketicilerin finansal ihtiyaçlarına karşılık uygun krediler sunan kaliteli çalışma prensibini benimsemiş bankalardan olan Şekerbank müşterilerine yepyeni bir kredi imkânı haberini duyurdu. İhtiyaç kredileri kapsamındaki Şekerbank Özgür Kredi, ayda %0,99 faiz oranıyla ihtiyaç sahipleri ile buluşmaktadır. Şekerbank kredi başvuru sonucu taksitlerini 3 ay ertelemeli olarak ödeme kolaylığı sağlayan Özgür Kredi krediden yararlanan müşterilere avantajlı vade seçenekleri de sunmaktadır.

Şekerbank Özgür Kredinin Detayları Nelerdir?

  • Ayda %1,55 faiz oranı,
  • 48 aya varan vade seçenekleri,
  • 50 bin liraya varan limit,
  • Kredi tahsis bedeli kullanılan kredinin %0,5’i üzerinden değerlendirilmektedir.
  • Banka müşterilerine özel olarak bu kredi kullanımında yapılan ücretlendirme 104 TL’dir. (Banka Sigorta Muamele Vergisi hariç)

Özgür Kredi Örnek Hesaplama

Şekerbank kredi hesaplama, ihtiyaç kredisi kapsamında ayda %1,55 faiz üzerinden 10.000 lira kullandığınızı ve 48 ay vade olarak kullandığınızı düşünürsek geri ödemeleriniz aylık taksitleriniz 316,80 TL olarak hesaplanmaktadır. Kredi üzerinden alınacak kredi tahsis ücreti 52,5 TL’dir. Bu ücrete müşteri özelinde farklılık göstereceği için yıllık hayat sigortası dâhil değildir. (Sigorta primleri kişinin kullandığı kredi miktarına göre, yaş ve cinsiyetine göre değişiklik göstermektedir, ayrıca vade süresi ve faiz oranı da ödemelerde göz önünde bulundurulmaktadır)

Avantajlı Özgür Kredi kampanyasından siz de faydalanmak istiyorsanız kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için de yapmanız gereken Şekerbank şubelerinden birine nüfus cüzdan aslı ve örneği, aylık gelirinizi belirten belgeniz, ikametgâh evrakı ve adınıza düzenlenmiş bir fatura ile müracaat etmenizdir. Kredi başvuru ve takip işlemlerinde oldukça hızlı olan Şekerbank tarafından başvurunuz en kısa sürede cevaplanacaktır.

Ayrıca Şekerbank kredi başvurusu sms ile de KREDİ boşluk T.C. kimlik numaranızı yazarak 1953’e iletebilir ve Şekerbank Özgür Kredi kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Şekerbank, yeni kampanyaları, uygun faiz koşullarıyla ve ödeme seçenekleri hakkındaki tüm soru ve görüşlerinizi size en yakın şubesine uğrayarak, web sitesi aracılığıyla ya da çağrı merkezi üzerinden belirtebilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir