Şekerbank’tan 140.83 TL Taksitle 1500 TL Kredi

Hayallerinize Kısa Yoldan Ulaşmanın Yolu Şekerbank’tan Geçiyor

 Şekerbank aracılığıyla kredi almak artık çok basit. İsterseniz ev kredisi, isterseniz araba kredisi, isterseniz ev eşyası kredisi, isterseniz de beyaz eşya için kredi alın. İhtiyaç çeşidiniz ne olursa olsun, Şekerbank ihtiyaç kredileri  ile oldukça uygun faiz ve vade fırsatları ile tüm ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilmeniz artık mümkün oluyor. Kolayca başvuru yapabilmek için; 0850 222 78 78 numaralı telefonu aramanız ya da cep telefonunuzdan 7353’e bir sms atmanız yeterli olacak. Şekerbank’ın sizden isteyeceği bilgileri eksik olarak doldurarak, başvurunuzun sonucunu cep telefonunuza gelecek olan sms ile hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Kredi başvurunuzu ayrıca size en yakın Şekerbank şubesine giderek de gerçekleştirmeniz mümkün. Yapmanız gereken tek şey gerekli belgelerinizi yanınızda getirmek. Sonrasında size kalan kredinizi dilediğinizce kullanmak olacak.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Başvuru İçin Gerekli Evraklar

 Şekerbank kredi kampanyaları fırsatından yararlanmak ve ihtiyaç kredisi başvurunuzu hemen yapabilmek için toplamanız gereken bir kaç belge mevcut. Şekerbank ihtiyaç kredisi için gerekli olan evrakların listesi aşağıdaki şekildedir;

  • Başvuru sahibine ait nufüs cüzdanı fotokopisi
  • Başvuru sahibinin ödemiş olduğu bir fatura örneği
  • Başvuru sahibinin olan bir gelir belgesi
  • İşyeri antetli kağıdına ya da bordro üzerine alınmış ve maaş üzerine herhangi bir haciz olmadığını belirtecek gelir yazısı ve firmanın imza sirküsü
  • Eğer var ise ek gelir belgesi ve mal varlığını gösterecek belgeler (araba ruhsat fotokopisi, tapu, başka bankalara ait kredi kartlarının ekstreleri, gayrimenkullara ait tapuların fotokopisi ve kira kontratı v.b)

Tüm bu belgeleri temin ederek en yakın Şekerbank şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvrunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Banka tarafından yapılacak incelemeler sonrasında bankanın ilave olarak teminat, farklı belgeler ve kefil talep edebile hakkı saklıdır.

 Şekerbank İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Şekerbank kredi seçenekleri içerisinde olan Şekerbank ihtiyaç kredisinin birçok avantajı bulunuyor. Şekerbank’ın sunduğu bu kampanyada sadece 140.83 TL taksit ödeyerek kolayca kredi kullanabiliyorsunuz. İhtiyaçlarınızı artık ertlemenize gerek yok. Oldukça uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile ihtiyaç kredinizi kullanabilirsiniz. Başvuru yapmak ve kredi almak için Şekerbank şubesine gitmeniz yeterli. Şekerbank ihtiyaç kredisinin özellikleri ise şu şekilde;

  • Bu kredi seçeneğinde taksitlerinizi erteleyebilme avantajı bulunuyor. 3 ay gibi bir süreye kadar taksidinizi erteleyebilirsiniz.
  • Şekerbank ihtiyaç kredisinin vadesi 48 aya kadar çıkabilmektedir.
  • Tahsis ücretleri kullanacağınız kredinin binde 5’i olarak belirlenmiştir.
  • İhtiyaç kredisi başvurusu için yaş kriteri bulunmaktadır. Kredinin vadesi sonunda en fazla 70 yaşın geçilmemesi gerekmektedir. Emekli olan Şekerbank müşterileri için yaşın kredinin vadesinin bitiminde 75’i geçmemesi gerekmektedir.
  • Bu kredi seçeneği için kefil talep edilmiyor. Fakat Şekerbank eğer gerekli görürse kefil talebinde bulunmak isteyebilir. Bu durumda kefil göstererek ihtiyaç kredinizi anında alabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir