Şekerbank’tan Avantajlı E-Mevduat Oranları

Şekerbank’ın sunmuş olduğu en kolay yöntemlerden biri olan internet şubesi mevcuttur ve bu yöntem sayesinde internet şubesinden fazla gelir elde etmek oldukça mümkün olmaktadır. Tabi ki gelir elde edebilmek için yüksek faiz oranlarına ihtiyacınız vardır. Bu oranlara sahip olmakta çok kolaydır. Yapacağınız işlemler sayesinde e-mevduat hesabı açabilir ve bu hesap sayesinde gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Yapacağınız yatırımlar için açacağınız e- mevduat hesabını GBP (Great Britain Pound, Birleşik Krallık’ta kullanılan para birimi), TL(Türk Lirası), EUR(Döviz kuru) ve USD(Döviz Kuru, Dolar cinsinden) şeklinde hesaplar açabilme şansına sahipsinizdir.

1. E-Mevduat Hesabının Sağladığı Avantajlar

Tabi ki hesap açmanın da bazı avantajları vardır. Bu avantajlardan bir kaçını sizler için yazacağım. Nasıl avantajları varmış, özelliklerini öğrenelim.

– İnternet şubesinden açabileceğiniz kredilerin de bir üst limit sınırı bulunmaktadır. Mesela TL bazında ki mevduat üst limitimiz 500.000 TL iken, USD(Döviz Kuru, Dolar cinsinden) üst limitimiz, 75.000 USD’dir. EUR(Döviz kuru) üst limiti 50.000 iken, GBP (Great Britain Pound, Birleşik Krallık’ta kullanılan para birimi) ise 40.000 GBP’dir.

– Mevduat hesabınıza ilişkin olan faiz oranları ve avantajları tüm vadelerde geçerli olmaktadır.

– İnternet şubemizden verilecek olan mevduat oranları (tabi ki avantajlı olmakla beraber), piyasada bulunun koşullara ve bankamızın belirtmiş olduğu oranlara göre şekillendirilmiş bir şekilde verilmektedir.

– Bunlarda yetmiyor, en güzel avantajlardan biri olan internet şubesini kullanarak hesap açabilmenizin yanında ATM şubelerinde de hesap açabiliyor ve mevduat oranlarına bu şekilde de sahip olabiliyorsunuz.

– Hesap şifrenizin unuttuğunuz takdirde ATM kartınız ile yeni şifre alabilir ve eğer hesabınız yok ise kendinize avantaj getirisi olacak olan Şekerbank hesabını açabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz özellikler tek tek bankamız tarafından onaylanmıştır. Eğer mevduat’lı hesap açma işlemlerini ve adımlarını bilmiyorsanız ya da şifrenizle ilgili sıkıntı yaşıyorsanız internet şubemizden bize ulaşabilirsiniz. En yakın şubemize de gelerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca az öncede bahsettiğim gibi ATM kartınız ile de bu işlemleri gerçekleştirebilir yeni Şekerbank mevduat hesap sahibi olabilirsiniz. Bankamız en özel mevduat oranlarıyla bir internet ve telefon kadar yakınınızda.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir