Size Özel Maxipuan Kampanyası

Kullanmış olduğunuz bankalara ait kredi kartları düzenli aralıklarla kampanyalar düzenlerler. Yapmış oldukları kampanyaların bazıları dönemsel olmakta, bazıları ise sürekli olmaktadır. Sürekli olan kampanyalar kredi kartı puan kampanyaları olmakta, dönemsel olan kredi kartı kampanyaları ise genellikle ramazan aylarında, bayramlarda vb. dönemlerde gerçekleştirilen kampanyalardır.

Ziraat Bankası’ nın Maksimum kartının düzenlemiş olduğu kampanyalardan biri de Ramazan Market Maksi Puan Kampanyasıdır. Kampanyanın detayına geçmeden önce maksi Puan kavramına değinelim.

MaksiPuan Nedir?

Öncelikle MaksiPuan nedir sorusunun cevabını açıklayalım. MAksiPuan, Ziraat Bankası Maksimum Kredi Kartınızda biriktirmiş olduğunuz puanlardır. Yapmış olduğunuz her harcamada kredi kartınızda maksipuan birikir. Bu biriken puanlar, Maksimum Kart üye işyerlerinde nakit yerine geçer ve nakit olarak kullanılır.

Kampanyanın detayı şu şekildedir; kampanya için belirtilen tarih aralığında farklı günlerde yapılacak olan 100 TL ve üzerinde olan dört farklı alışverişi kapsamaktadır. Bu dört alışveriş için banka tarafından size 40 TL maksipuan hediye edilecektir. Hediye edilen maksipuanlarınızı yine maksimum kart üye işyerlerinde kullanabilirsiniz.

Kampanya başvurunuzu tamamladıktan sonra bir diğer koşul ise, kampanya süresince yapmış olduğunuz harcamaları Maksimum Kredi Kartı özellikli POS cihazlarından yapmış olmanız gerektiğidir. Kampanya süresi boyunca her müşteri kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilmekte olup, en fazla kazanabileceği Maksipuan ise 40 TL olmaktadır.

Kampanyaya katılan kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli hususlardan biri de, kampanyanın farklı günlerde yapılacak alışverişleri kapsamasıdır. Eğer aynı günlerde alışveriş yaparsanız sistem bu alışverişlerin sadece bir tanesini kabul edecektir.

Kampanya sadece peşin alışverişleri kapsayacak olup, maksipuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında olmayacaktır. Ayrıca son olarak belirtilecek husus ise; şirketlere ait kredi kartlarının kullanımı, Ziraat ücretsiz kart ve fırsat kart kullanımının kampanyanın kapsam dışında olduğudur. Kampanyadan yararlanmak için bu hususlara dikkat etmeniz yararınıza olacaktır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir