Teb Bankası Arsa Kredisi Kampanyası Nedir

Günümüzün en sık yapılan işlemleri arasında elbette ki bütçesini en iyi şekilde yöneten bireyler adına arsa ve ev alımları gösterilebilmektedir. Özellikle yeterli sermayeyi bulamayan ancak düzenli ödeme seçenekleri ile ev almak isteyen bireylerin tercih ettiği banka kredileri içerisinde TEB, müşterilerine büyük kolaylıklar ve kampanyalar sağlayan bir banka olarak dikkat çekmektedir. Teb bankası konut kredisi faiz oranları, günümüz koşulları içerisinde pek çok bankaya oranla uygun ve düşük faizli olmak ile birlikte arsa kredileri de son derece uygun fiyatlarla bireylere sunulmaktadır.

Evi Teminat Göstererek Kredi Seçeneği

 

 

TEB bankasının oluşturduğu arsa kredisi kapsamında, kullanıcılarına birbirinden farklı yenilik ve düşük faiz seçenekleri uygulamaktadır. Bireyin herhangi bir evini ya da malını ipotek göstererek arsa almanız izin veren TEB bankası, böylelikle bireylerin daha fazla mal sahibi olabilmeleri adına uygun ortamı da oluşturmaktadır. Gösterilen evin ekspertizler tarafından incelenmesinden sonra %60’a kadarını kredi olarak sunan TEB, arsa tutarının büyük bir çoğunluğunu bireylere kredi olarak sağlayarak ödemelerini daha kolay gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktadır. Böyle bir uygulama bireylerin bütçelerine de yardımcı olabileceği gibi, herhangi başka bir yerden borç alınması yerine Türkiye’nin önemli bankalarından bir tanesi olan TEB sayesinde, müşteriler istedikleri ürünlere arsa kredisi kampanyası ile birlikte ulaşabilmektedirler.

Kredi Faizi Vade Boyunca Sabit

 

Teb konut kredisi bilgilendirme noktasında müşterilerine en iyi hizmeti sağladığı gibi aynı zamanda arsa kredisi kampanyasında da ödeme planları ya da faiz oranları ile ilgili bilgi sahibi olmayan kullanıcılarına en iyi bilgilendirme hizmetini vermektedir. Aynı zamanda TEB bankası tarafından oluşturulan arsa kredileri kapsamında çekilen tutar oranında uygulanan faiz, ödeme süresi boyunca ülke genelinde yaşanan ekonomik sorunlardan etkilenmemek ile birlikte, vade süresince sabit olarak kalmaktadır. Bu durum ise bireylerin, borçlarını öderken herhangi bir problem yaşamamalarına, yüksek ödeme sorunları nedeniyle taksitleri ödemekte zorlanmamalarına ve fazla faiz tutarı ile uğraşmak zorunda kalmamalarına da yardımcı olmaktadır.

Uzun Vade Seçeneği

 

 

TEB bankası ile birlikte oluşturulan arsa kredisi kampanyasında, kullanıcılara uzun ödeme planı da oluşturulmaktadır. 36 ay ve üzerine kadar bireyin çektiği tutar doğrultusunda şekillenen geniş ödeme seçenekleri, kullanıcıların taksitlerini maddi sıkıntı çekmeden ödemelerine de zemin hazırlamaktadır. Teb konut kredisi yapılandırma noktasında da yine aynı şekilde kullanıcılarına yardımcı olan banka, kredisini yapılandırmak ve yüksek faiz oranlarından kurtulmak isteyen bireylere, uygun faiz oranları ile yapılandırma seçeneği geliştirmektedir. Böyle bir durum kullanıcıların, banka ile olan ilişkilerini geliştirebileceği gibi aynı zamanda mağdur olmamalarına da yardımcı olmaktadır. TEB bankası genel olarak kredi ve kampanya seçenekleri ile müşterilerini memnun eden bir banka olarak ön plana çıkmaktadır.

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir