TEB Bankası Haziran Ayında Neler Sunuyor?

Sunduğu bireysel çözümler ve kolayca verdiği krediler ile nakit para konusunda sıkıntı çeken bireylerin her zaman imdadına koşan TEB bankası, ihtiyaç kredileri, araç kredileri, alışveriş kredileri , konut kredileri ve daha birçok kredi kampanyası ile 2017 yılı haziran ayında da vatandaşların ihtiyaçlarını gidermeye devam ediyor. İhtiyacınız ne olursa olsun, para sıkıntısı çekmemeniz adına TEB her zaman yanınızda.

TEB ihtiyaç kredileri ile nakit ihtiyacı çekenlere birden fazla kredi kampanyası ile çözüm sunuyor. Gerekli belgelerinizi hazırlayarak şubelere uğrayıp, kredinizi yirmi dört saat içerisinde kolay bir şekilde temin edebilir, TEB bankasının sunmuş olduğu avantajlar dünyasının fırsatlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. TEB’den kullandığınız ihtiyaç kredisine ait faiz oranını, piyasada gerçekleşen faiz oranı değişikliği durumlarından etkilenmeden veya kredi vadesi boyunca değişiklik göstermeden sabit bir şekilde ödeme döneminiz boyunca koruyabilirsiniz. Üstelik TEB bankasından almış olduğunuz ihtiyaç kredisi seçeneklerini 36 veya 48 ay vadelerle kullanıp, taksitlerinizi piyasadaki en düşük tutarlar üzerinden ödeyebilirsiniz.

TEB İhtiyaç Kredisi Hesaplaması

TEB Bankalarından alacağınız 10 Bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisini, yüzde 1.55 faiz oranı ile 12 ayda ödemek isterseniz, aylık taksit tutarınız 937,52 TL oluyor. Toplamda ödemiş olduğunuz tutar ise 11.249,80 TL’ye her şey dahil bir şekilde tekabül ediyor.

TEB İhtiyaç Kredisi Başvurusunda Gereken Belgeler

  • Başvuru sırasında sizden istenen belgeler şu şekilde;
  • Kimlik veya sürücü belgesinin fotokopisi
  • Gelir düzeyini gösteren belge veya maaş bordrosu
  • Serbest meslek çalışanları için son 3 seneye ait bilançoyu gösterir belge, vergi levhası ve ticaret sicil gazetesi

Bu belgeleri hazırlayarak TEB şubelerine gidip başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru sürecinizin tamamlanmasının ardından kredi alım işlemleriniz başlayacak ve bu konuda bilgilendirileceksiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir