Teb ‘Den Hem Acil Hem Pratik Kredi Alımı Nasıl Yapılır?

TEB İle Kredi de Pratiklik

Türk Ekonomi Bankası (TEB) İle anında pratik kredi kampanyası ile hem kolay hem de pratik kredi kullanımını devam ettiriyor. TEB kolay ve pratik ihtiyaç kredisine anında başvuru yapabilir ve işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Anında başvuru sonrası cep telefonunuza gelen mesaj ile oldukça bilgi edinebilir ve bilgi mesajına göre hareket edebilirsiniz.

Ayrıca maaşlı çalışanlardan ya da herhangi bir yerde Kamu Personeli iseniz. Bu kampanya kapsamında yaklaşık 20 bin TL’ye kadar olan gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanma şansınız olabiliyor. TEB sen acil kredisi kampanyası kapsamından aylık olarak çok düşük oranlar da faiz ile kredi kullanımında imkân sunulurken bu kampanya sürecinde dosya ücreti talep edilmiyor.

TEB ‘in pratik kredisi ile duyuru da olan kampanya süresinde 36 ay vade ile 7500 ‘lük kredi kullanımınız ile aylık ödemeniz gereken tutarlar oldukça düşük oranlar ile gerçekleşiyor. Ancak unutmayın ki kredi kullanımında ayrıca olarak 76 TL ye yakın sigorta ücreti ödemesi yapılıyor.

TEB İle İhtiyaç Kredisi Hesaplama

TEB den ihtiyaç kredisi seçenekleri nakit ihtiyaçlarınız size özel ve uygun şekilde çözümler sunmaktadır. İhtiyaç kredisinde olan ürünler için hem avantajlı hemde faiz oranları sunan TEB 48 aya varan vade ile kredi kullanımınızı yaparak düşük oranlar ile tekrar ödeme yapabilirsiniz.

Bireysel olarak kredi hesaplama da karşınıza en uygun ihtiyaç kredisine ulaşmanızı yakınlaştırır. Bu hesaplar ile yapmanız gerekenler TEB bireysel kredileri  yanı sıra tüm bankalara ait bireysel olan kredi ürünleri ile ilgili bazı ürünlere ulaşabilirsiniz.

Bu ürünler;

  • ihtiyaç kredisinde faiz oranları
  • Aylık olarak ödenecek tutar
  • Toplam şekilde ödenecek tutar
  • Dosya da masraf, komisyon
  • Kefil kişiler sayısı ve Yıllık olarak maliyetler

Bütçenize yakın ve en iyi şekilde uygun krediler hakkında bilgi sahibi olmanız için verilen detay bölümlerini en ince ayrıntılarına kadar gözden geçirmeniz gerekir. Bireysel kredi de ürünün oranını öğrenmek için sadece faize bakarak anlama durumunuz olmaz. En doğru sonuca ulaşabilmeniz için krediye dayalı tüm masraf ve toplam ödeme tutarlarını etkileyeceğini tüm olarak incelerseniz doğru ve düzgün sonuç elde edebilirsiniz.

TEB Kredi Başvurusu

TEB Kredi Başvurusu ile yerinden kalkmana gerek yok. CEPTETEB den kolayca başvuru işlemini gerçekleştirebilirsin.

Ne kredi başvuru süreçlerinde ne de başvurunuz onay aldıktan sonra krediyi kullanabilmek için bankalara şubelere gitmenize gerek kalmaz . Hem kredi başvurunuzu hemde kolay şekilde kullanımını mobil uygulamanız aracılığı ile ya da internet sitesinde bulunan şubelerden en kolay yollar ile gerçekleştirebilirsiniz. CEPTE TEB Kredi faiz oranlarını öğrenebilmek için çok kolay şekilde internet üzerinden görebilirsiniz. Ayrıca farklı kredi teklifleri ile karşılaştırmalar da bulunabilirsiniz. İşini TEB de bitir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir