TEB Güncel Kredi Fırsatları

Son yıllarda artan nakit ihtiyaçları bütçeleri epey zorlamaya devam ediyor. Özellikle enflasyonun artması ve fiyatların yükselmesi, nakit para ile alışveriş yapmayı imkansız hale getirdi diyebiliriz. Bayramın yaklaştığı şu günlerde özellikle bayram alışverişleri için de oldukça fazla miktarda paraya ihtiyaç duyuluyor. Bu parayı temin etmekte zorlanan bireyler için en uygun seçenek, bankaların sunmuş olduğu çeşitli ihtiyaç kredisi fırsatlarından yararlanmak. Bu noktada hangi krediyi seçmek gerekir diye merak eden kişi sayısı oldukça fazla. Çeşitli kredi seçeneklerinin karmaşık özellikleri kafaları karıştırıyor. İhtiyaç kredisi kullanacakların dikkat etmesi gereken temel noktalar ise faiz oranı, vade miktarı, aylık ödeme tutarı, dosya masrafları ve kredi tahsis ücretleri olarak özetlenebilir.

İhtiyaç kredisi kampanyaları ile adından sıkça söz ettiren bankalar arasında TEB de bulunuyor. Özellikle birçok bankaya göre daha kolay kredi vermesi ile bilinen TEB bankasında oldukça cazip kredi fırsatları mevcut. Dilerseniz TEB ihtiyaç kredisi fırsatlarından yararlanabilir, dilerseniz de araç veya konut kredisi seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Biz de bu yazımızda size bu kredi çeşitlerinden TEB’in sunmuş olduğu en cazip fırsatları tanıtacağız.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi

Teb bankasının sunmuş olduğu CEPTETEB İhtiyaç Kredisi fırsatı ile kredi almak artık sandığınızdan çok daha kolay. Kredinin faiz oranı %1,35. İlk bakışta bu oran diğer bankaların faiz oranlarına göre daha yüksek görünüyor. Fakat bu kredide kredi tahsis bedeli olmadığı için faiz oranı bir miktar daha yüksek tutulmuş. Bu nedenle daha düşük faiz oranlı tahsis ücretli kredilere göre CEPTETEB İhtiyaç kredisinin daha avantajlı olduğunu söyleyebiliriz.

Örnek vermek gerekirse 24 ay vade ile alınan %1,35 faiz oranlı 5000 TL ihtiyaç kredisi , kredi tahsis ücreti ödenmeksizin yalnızca 84 Türk Lirası sigorta masrafı ile alınabiliyor. Bu durumda geri ödeyeceğiniz tutarı 6074,77 Türk Lirası olup 24 ay boyunca aylık ödeme tutarı 253 Türk Lirası 11 Kuruş olarak hesaplanmaktadır.

TEB Konut Kredisi

Eğer kira öder gibi ev sahibi olmak istiyorsanız TEB’in sunmuş olduğu birbirinden avantajlı konut kredisi fırsatlarını kaçırmamalısınız. 100 Bin TL tutarındaki Teb Konut Kredisi, aylık 2 bin 404 TL ödeme ile 60 ay vadede alınabiliyor. Bu durumda faiz oranı %1,29 olarak belirtiliyor. Ayrıca kredi ekspertiz ücretleri ve tahsis ücretleri de cep yakmıyor.

TEB Araç Kredisi

Ayağım yerden kesilsin fakat bütçem de sarsılmasın diyorsanız TEB araç kredisi fırsatları sizleri bekliyor. 48 ay vadeli Teb araç kredisi fırsatlarından yararlanarak düşük faiz oranları ile siz de aracınızı alabilir, düşük aylık ödeme tutarları ile otomobil sahibi olmanın keyfini sürmeye başlayabilirsiniz.

Teb bankasının sunmuş olduğu tüm kredi fırsatlarından yararlanmak için TEB internet şubelerine, telefon bankacılığı şubesine veya TEB bankalarında giderek başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir