Teb Taşıt Kredisi İle Ayaklarınız Yerden Kesilsin

Taşıt kredileri sıfır veya ikinci el araçların alınması için kullandırılan kredilerdir. Kredinin teminatı olarak görülen, krediye konu olan taşıtın rehin alınarak kullandırılan kredinin bu nedenle faiz oranı ihtiyaç kredilerine göre daha düşük faiz oranlıdır.

Teb taşıt kredisi almak isterseniz TEB bankasının internet sitesinden, müşterisiyseniz internet bankacılığı ve mobil uygulamasından, çağrı merkezinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Ancak teb araba kredisi için bilinmesi gereken bir konu da aracınızın model, marka ve sıfır olup olmamasına göre faiz oranlarının değişiklik gösterebileceğidir. Bankalar ile araba üreten firmaların ortak düzenledikleri kampanyalar nedeniyle taşıt kredilerinde otomobillerin markalarına göre çok az olsa da faiz oranlarında farklılıklar, kampanya koşul değişiklikleri görülebilir. Teb araç kredisi çekecekseniz aracınız ikinci el ise de faiz oranı, sıfır araca göre biraz daha yüksek olacaktır.

Şartlar Ve Gerekli Evraklar

Teb taşıt kredisi için Teb bankası şubelerinden birine giderseniz sizlerden, kimlik örneğiniz, maaş ve gelir belgeniz, serbest meslek sahibiyseniz vergi levhanız, alınacak olan araca ait proforma fatura talep edilmektedir. Eğer alınacak araç ikinci el ise aracın ruhsatı gerekmektedir. İsterseniz almayı düşündüğünüz araba markasının bayilerinde de kredi girişleriniz yapılabilir. Burada Teb bankası ile otomobil bayileri arasındaki proje kapsamında başvurularınız alınarak, interaktif yollarla banka şubelerine iletilir. Kredi uygun görülmesi halinde onaylana krediniz vasıtasıyla hayallerinizi süsleyen arabaya sahip olabilirsiniz. teb araba kredisi ile ister sıfır ister ikinci el araçlara sahip olabilirsiniz. Teb araç kredisi için istediğiniz otomobili belirlemeniz ve güncel, özel faiz oranlarıyla Teb bankasının şubelerine başvurmanız yeterlidir.

Örnek Ödeme Planları

Teb taşıt kredisi için hayalinizdeki arabaya sahip olmak istediğinizde bankanın ortalama kredi faiz oranı 1,35 olarak belirlenmiştir. Teb araba kredisi biraz önce belirttiğimiz gibi seçilen arabanın markasına göre değişmektedir. Çünkü bankalar ile otomobil firmaları arasında zaman zaman, araç modellerine özel kredi kampanyaları düzenlenmektedir. Bu nedenle seçilen aracınızın kredi faiz oranı biraz daha yüksek veya az olabilir. bu sizleri şaşırtmasın.

Teb araç kredisi için yapılacak başvurular için örnek ödeme planları oluşturacak olursak, 50 bin TL kredi için faiz oranı 1,35 olarak hesaplar ve 48 ay vadede bir kredi örneği sunarsak, aylık taksit miktarı 1.507 TL olacaktır. Bu kredinin sizlere olan toplam maliyeti ise 72.336 TL olacaktır. Eğer alacağınız araç biraz daha fazla kredi çekmenizi gerektiriyorsa 70 bin TL için 48 ay vadeli bir krediyi düşünebilirsiniz. Böyle bir kredi için %1,35 faiz oranıyla kredinizin taksidi 2.109 TL olacaktır. kredinin toplam geri ödemesi ise 101.232 TL olarak size yansıtılacaktır. Böylece hayalinizdeki araca TEB bankasının sizlere sunduğu özel araç kredilerle sahip olabilirsiniz. Bunun için size en yakın Teb bankası şubesine başvurmanız ve detaylı bilgi alarak krediye başvurmanız yeterlidir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir