Tekstil Bank Sms İle Kredi Başvurusu

Son 20 yıl içerisinde yaşanan teknolojik gelişmeler ile birlikte, hayatımızda daha önce gerçekleştirdiğimiz ve zaman alan birçok iş artık saniyeler içerisinde halledilebilmektedir. Özellikle akıllı telefonların ve tablet cihazların yaygınlaşması, internetin bu cihazlar ile tamamen entegre hale getirilmesi ve yaygınlık kazanması ile birlikte, her türlü ihtiyacımıza saniyeler içerisinde yanıt bulabilmekteyiz.

Bankacılık sektörü de bu teknolojik gelişmeleri dikkate alarak, gelişimini sürdürmeye devam etmektedir. Çünkü artık bu sektörde hizmet veren çok sayıda banka bulunmakta ve tüketicilerin finansal ihtiyaçları da buna paralel bir şekilde artış göstermektedir. Bankaların sundukları finansal olanaklardan faydalanmak isteyen tüketiciler temel olarak bu kredi olanağının geri ödenmesi ile ilgili faiz oranı ve vade süresini dikkate almaktadır ancak diğer yandan başvuru kolaylıkları ve banka kampanyaları da bu mesele üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Bu nedenle bankalar önce telefon bankacılığı hizmetini ardından, kısa mesaj ile mobil bankacılığı ve şimdilerde de internet ve mobil bankacılık uygulamalarını gündeme taşımıştır. Bankalar böylelikle tüketicilere ihtiyaç duydukları her an kredi talebinde bulunabilme ve ihtiyacı olan nakdi bankadan anında temin edebilme imkanını sunmuşlardır.

Ülkemizde Tekstil Bank adı ile hizmet vermekte olan finansal kuruluş, Çin’li yatırımcılarca satın alınmıştır ve ismi de ICBC Bank Turkey olarak değiştirilmiştir. 2015 yılından bu yana yeni ismi ile hizmet vermekte olan tekstil bank kredileri ile birçok müşteriye hizmet verilmeye devam edilmektedir.

ICBC Bank olarak hizmet vermeye devam eden tekstil bank kredi başvurusu konusunda da birçok kolaylığı ortaya koymaktadır. Bu sayede de finansal ihtiyaçları oluşan tüketiciler sadece saniyeler içerisinde arzuladıkları krediye sahip olabilmektedir.

ICBC Bank Turkey, sunmakta olduğu Bireysel İhtiyaç Kredisi’ni Hesaplı Kredi olarak tanımlamaktadır. Çünkü banka oldukça cazip faiz oranları ve uygun vade seçenekleri sunmaktadır.

Bu kredi kapsamında 48 aya kadar vade seçeneği sunulmaktadır ve uygulanan faiz oranı da %1.16’dır.

Bu özellikleri ile oldukça avantajlı olan Hesaplı Kredi’nin hesaplamasını ise şu şekilde gerçekleştirebiliriz;

ICBC Bank Turkey’dan Hesaplı Kredi kampanyası kapsamında alacağınız 10.000 TL tutarındaki ihtiyaç kredisi için 48 ay vade imkanı ve %1.16 faiz oranı uygulanmaktadır. Bu değerler doğrultusunda hesaplama işlemini gerçekleştirdiğimizde ise bankaya aylık olarak 287,02 TL taksit ödemesi yapmanız gerektiği anlaşılacaktır. Bankaya bu kredi için ödemeniz gereken tahmini tahsis bedeli ise 63,50 TL’dir.

ICBC Bank’a kredi başvurusu sms aracılığı ile yapılabilmektedir. Bunun için KREDI boşluk T.C. Kimlik Numaranızı boşluk Aylık Net Gelirinizi yazıp 0(532) 752 44 04’e kısa mesaj atmanız yeterlidir. Banka en geç 24 saat içerisinde kredi başvurunuza geri dönüş yapacaktır ve siz de arzuladığınız krediye anında kavuşabileceksiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir