Türkiye Finans Katılım Bankası İhtiyaç Finansmanı

Türkiye Finans katılım bankacılığı sistemine uygun olarak müşterilerinin nakit ihtiyaçlarınızı İhtiyaç Finansmanı adıyla sunmaktadır. Başvuru yöntemi oldukça kolay ve hızlı olup müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet verilmektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

 

 

Türkiye finans İhtiyaç finansmanı konusunda en güncel bilgilere www.turkiyefinans.com.tr internet adresinden veya Türkiye Finans Katılım Bankası Şubelerinden öğrenmek mümkündür.

Türkiye Finans Katılım Bankası İhtiyaç Kredisi 2017 Fırsatları

 

 

Banka aşağıda belirtilen kampanyadaki oranlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. Bu nedenle en güncel bilgileri Türkiye Finans Şubelerinden almak uygun olacaktır.

Nisan 2017 tarihi itibariyle uygulanmakta olan finansman seçenekleri aşağıda özet olarak anlatılmıştır. Bu hesaplamada 10.000 TL’lik ihtiyaç finansmanı esas alınmıştır. Binde 5 oranında tahsis ücreti alındıktan sonra kalan miktar hesabınıza yatırılmaktadır. Ayrıca müşterilerin sigorta yaptırma mecburiyeti bulunmaktadır. Sigorta bedeli müşterinin yaşına göre değişmektedir.

– 12 aylık vadede Kar Payı 1.39% olup yıllık toplam maliyet 23.12%

– 24 aylık vadede Kar Payı 1.39% olup yıllık toplam maliyet 22.58%

– 36 aylık vadede Kar Payı 1.45% olup yıllık toplam maliyet 20.44%

– 48 aylık vadede Kar Payı 1.45% olup yıllık toplam maliyet 20.34% olmaktadır.

Farklı miktarlar ve vadeler için geçerli ödeme seçeneklerini www.turkiyefinans.com.tr adresinden öğrenmek mümkündür. Kullanıcı dostu ekranlar sayesinde farklı seçeneklerdeki ödemeler ve Kar Payları hakkında rahatlıkla bilgi alabilir, ödeme planınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca internet sitesinden konumunuza en yakın Türkiye Finans şubelerini ve ATM’lerini öğrenmenizin mümkündür.

Türkiye Finans Katılım Bankası İhtiyaç Kredisi Alma Koşulları

 

Başvuru için kimlik bilgilerinizi gösterir belge (nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport) ve gelir durumunuzu gösterir belge (maaş bordrosu veya gelir belgesi) ile müracaat etmek gereklidir. Serbest meslek sahipleri son bir yılın bilanço, gelir tablosunu ibraz etmek zorundadır. Tüzel kişiliği olan bu işletmelerin yetkili kişilerini gösteri belge, imza sirkülerleri ve Ticaret Sicili Gazetesini sunmak gereklidir.

Türkiye Finans belirli şartlarda kefil istemiyor ancak müşterinin durumu ve kullanılmak istenen ihtiyaç finansmanının miktarına bağlı olarak ek belge veya kefil isteme hakkına sahiptir.

İhtiyaç finansmanı taleplerinin olumlu neticelenmesi halinde cep telefonunuza SMS atılarak bildirim yapılmaktadır.

İhtiyaç finansmanının tahsis edilmesini müteakip geri ödemeler bankaya vereceğiniz otomatik ödeme talimatı doğrultusunda yapılabilmektedir. Ayrıca internet şubesinden de ödeme yapmak mümkündür.

Türkiye Finans; Anadolu Finans ve Faisal Finans Kurumunun (Family Finans) 2005 yılında birleşmesiyle ortaya çıkmış bir markadır. 2008 yılında hisselerinin büyük kısmı The National Commercial Bank’a geçmiştir. The National Commercial Bank hâlihazırda Türkiye Finans’ın %67,03’lük kısmına sahiptir. Türkiye Finans Katılım Bankacılığı alanında Türkiye’nin önde gelen oyuncularından biridir.

Bağlantı “Türkiye’nin Finansı” sloganıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutan Türkiye Finans Katılım Bankacılığı temelinde kaliteli hizmet sunarken finans sektöründe öncü rolünü devam ettirmek istemektedir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir