Türkiye İş Bankası’ndan Geleneksel Bayram Kredisi Fırsatı

Günümüzde nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için birçok bankanın çeşitli kampanyaları ve ihtiyaç kredileri mevcut. İş bankası da bunlardan bir tanesi. Fakat kredi kullanma esnasında akılları en çok kurcalayan ve kafalarda soru işareti bırakan unsurlar faiz oranı, geri ödenecek para ve ödeme planıdır.

Peki, Akılları Kurcalayan Sorular Karşısında Ne Yapabilirsiniz?

Burada İş bankasının müşterilerine sağlamış olduğu kolaylıklar vardır. Bunun için İş Bankası kredi hesaplama aracını kullanabilirsiniz. İş bankası kredi başvurusu yapmadan önce aklınızdaki sorulara cevap bulmak için kredi hesaplama işlemi yapabilirsiniz. Hesaplama yapmak için internet üzerinden ya da akıllı telefonunuza indireceğiniz uygulama ile kredi hesaplama aracına ulaşabilirsiniz. Ayrıca yine cep telefonunuzdan mesaj yoluyla da İş bankası kredi başvurusu yapılabilir. Yapacağınız kredi hesaplamasından sonra düşündüğünüz kredi miktarının, faiz oranını hesaplamak çok hızlı ve pratik bir şekilde olacaktır. Kredinizin faiz oranına ve hesaplama detaylarına bu şekilde ulaşabilirsiniz. Böylece kredi kullanmadan önce kafanızdaki soru işaretlerine cevap bulmuş olacaksınız. Nakit ihtiyaçlarınız karşılamak üzere çekeceğiniz krediyi kendi belirleyeceğiniz şartlar doğrultusunda kullanabileceksiniz. İşte tüm bu bilgiler doğrultusunda İş bankası ihtiyaç kredisi ile ilgili merak ettiğiniz sorulara yanıt bulabileceksiniz. Böylelikle de mevcut faiz oranlarının ne kadar uygun olduğunu zaten göreceksiniz.

Güzel Bir Tatil Geçirmek İçin;

Uzun bir çalışma döneminden sonra yaz tatilinde, stresinizi azaltmak, yoğun iş temposunun vermiş olduğu yorgunluğu üzerinizden atmak için tatile gitmeyi düşünebilirsiniz. Uzun zamandır göremediğiniz ve sizden uzakta yaşayan akrabalarınızı ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Günlük hayatın vermiş olduğu meşguliyetten dolayı pek vakit ayıramadığınız ailenizle sevinçli ve mutlu bir bayram geçirmeyi dileyebilirsiniz. Tüm bu isteklerinizi gerçekleştirmek için her türlü imkânı sağladınız fakat nakit problemi yaşıyorsanız ve bunun üstesinden gelmek için bir arayış içindeyseniz iş bankası size yetecektir. İş bankası, nakit ihtiyaçlarınızın karşılanmasının zor olduğu bugünlerde sizlere destek verebilmek için bütün imkânları seferber etmiştir. İş bankası bayram kredisi kampanyası ile siz değerli müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir. Üstelik kredi başvurusu internetin olduğu her yerden ve her an internet bankacılığı aracılığı ile yapılabilir. Ayrıca telefon bankacılığı, iş bankası ATM’leri ve tüm iş bankası şubelerinden yapabilirsiniz.

İş Bankası Kredi Başvurusu İçin Gerekli Koşullar;

 • Kredi çekme için 18 yaşından büyük olunmalı, banka sicili ve risk değerlendirmesinde olumsuzluk olmamalıdır.
 • Gelir belgelenmelidir.
 • Kredinin taksiti, hane halkı aylık ortalama gelirinin yarısını geçmemelidir.

İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Belgeler:

 • Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport
 • Gerekli görülmesi halinde adres teyidi amaçlı belge talep edilebilir.
 • Gelir durumunu gösterir belge;
 1. Ücretliler: Maaş bordrosu veya net maaş tutarını gösteren iş yeri tarafından onaylanan belge
 2. Serbest Meslek Sahipleri: Vergi levhası
 3. Şirket Ortakları: Vergi levhası veya Ticaret Sicil Gazetesi’nde yer alan kuruluş ilanı örneği
 4. Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Tapu aslı ve fotokopisi
 5. Emekliler: Hesap cüzdanı

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir