Turkland Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankalar günümüzde mali işlerimizin çoğunu düzene koyduğumuz yerler. Maaşlarımızı aldığımız, paramızı yatırdığımız ve daha bir sürü işlem. Kredi çekmek ise bu işlemlerin şüphesiz en tepesinde. Gerek almak istediğimiz bir şeyi almak için, gerek borçlarımızı ödemek için kredi çekeriz. Konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi derken bir sürü çeşidi bulunur. Her birinin kendine göre faiz oranı ve vadesi vardır. Turkland Bank, kısaca T-Bank, kredi faiz oranlarında avantajlı bankalardan biridir. Bireysel kredi çeşitlerinde düşük faiz oranlarıyla aldığınız krediyi çok az bir farkla geri ödeme imkanınız bulunuyor.

T-bank Kredi Faiz Oranları

Genel İhtiyaç Kredisi ile eğitimden elektroniğe, ev eşyasından evliliğe, beyaz eşyadan tatile kadar her türlü ihtiyacı karşılanabilir. T-Bank’tan aldığınız ihtiyaç kredisi, ödeme boyunca meydana gelen faiz değişimlerinden etkilenmeyerek, aldığınızdaki faiz oranıyla ödemenize olanak sağlar. 36 aya kadar varan vade seçenekleriyle yıllık faiz oranı T-Bank’ta yüzde 1,5’tur. Bireysel Finansman Kredisi de aynı ödeme seçeneklerine sahiptir ancak farklı olarak bireysel finansman kredisinde sahip olduğunuz evi teminat göstermeniz gerekir. Taşıt kredisi ile istediğiniz araca 0 veya 2. el taşıt kredisi çekerek sahip olabilirsiniz. Taşıt kredisinde de ana hatlar olarak 0’dan 36 aya kadar olan vade seçenekleriyle yıllık yüzde 1,50 faiz oranı bulunmaktadır. T-Bank’ta konut kredisi de avantajlıdır. Hayallerinizdeki evi almanıza yardımcı olan konut kredisinde, T-Bank hem TL hem de döviz endeksli kredilerin geri ödemelerinde 3 aydan 60 aya kadar vade seçeneği sunuyor. 12 aya kadar olan vade seçeneklerinde yıllık faiz oranı 0,99 iken, 13 aydan 60 aya kadar vadeye sahip olan kredilerde yüzde 1,05’lik bir oran bulunmaktadır.

T-bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

T bank bireysel kredi başvurusu yapmak için farklı yollar bulunmaktadır. Yakınında şube bulunan kişi ya da kurumlar gerekli koşulların tamamlanması dahilinde şubelere gidip kolaylıkla başvuru yapabilir ve kısa sürede dönüş alabilirler. A&T bank kredi başvurusu yapabilmek ve müşterileriyle iletişimi kolaylaştırmak amacıyla birçok ilde şube kurmuş ve bankacılık hizmeti vermektedir.

Şubeye gitmeden önce bulundurulması gereken belgeler ise nüfus cüzdanı, başvuran kişinin adresini teyit eden belge ve gelir belgesi(kira kontratı ya da maaş bordrosu gibi). Eğer ikamet edilen ilde ya da başvurulmak istenilen sırada yakın çevrede T-Bank şubesi yok ise, bir diğer seçenek olarak telefon bankacılığı ile başvurulabilir. Bankanın 444 82 65 olarak numaralı telefonu aranarak kredi başvurusunda bulunulabilir. Haftanın her günü ve her saati aralıksız hizmet veren telefon şubeleri ile müşteri temsilciliğine bağlanarak başvuru yapılabilmektedir. Müşteri temsilcisi aracılığıyla kredi hakkındaki detayları öğrenilebilir, geri ödeme periyodu hesaplanabilir, faiz oranları incelenilebilir. T bank internet bankacılığı hizmeti ne yazık ki bulunmamaktadır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir