Vakıfbank Bayrama Özel 0 Km Taşıt Kredisi

Günümüz ekonomik şartlarını göz önüne aldığımızda, toplu nakit çıkışı yaparak yüksek meblağlar ile alışveriş yapabilmek pek kolay değildir. Hele de yüksek risk taşıyan finansal bölgelerden birisi haline gelen ülkemizde, ekonominin toparlanma yönünde ilerlemeye başlamasından önce bu tarz bir girişim çok büyük risk yaratabilecektir. Bu anlamda banka kredilerinden faydalanmak her birimizin aklına gelen önemli bir seçenektir.

İhtiyaç kredileri, tüketici kredileri, konut kredileri (Mortgage), taşıt kredileri ve daha bir çok başlık altında bankalar tarafından sağlanan krediler ile bu tarz finansal ihtiyaçlarımızı anında gidererek, aylık taksitler ile ödeme yapmak çoğu zaman daha akıllıca olmaktadır. Ancak bu durumda da ödeme şartlarımızın düzenine ve gelir düzeyimizin sarsıntıya uğramamasına dikkat etmeliyiz. Aksi bir durumda kredi borcunu aksatmak yahut geri ödeme güçlüğü çekmek bizi daha zorlu bir duruma sokabilir.

Toplu nakit çıkışı yapılan alanlardan birisi de otomobil pazarıdır. Çeşitli markalarda ve modellerde yeni otomobiller, gazetelerde ve televizyonlarda karşımıza çıktıklarında onlardan ister istemez etkileniriz. Hele sosyal statünün önemli göstergelerinden birisi olan lüks otomobil tutkusu olmayanımız neredeyse yoktur. Ancak sıfır kilometre taşıt almak her bütçe için kolay olmayabilir. Hele mevzu bahis durum tamamen nakit ödeme ile bunu gerçekleştirmekse. İşte bu nedenle bankalar, tüketicilere taşı kredisi tahsis ederek, hayallerindeki otomobili alabilmeleri için onları desteklemekte ve çeşitli faiz oranlarıyla ve vade süreleriyle geri ödeme seçenekleri sunarak geri ödeme almaktadır.

Bağlantı Vakıfbank’tan Bayrama Özel Krediler!

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Vakıf Bank, bayram döneminde geçerli olmak üzere çeşitli vakıfbank bayram kredileri kataloğunu oluşturarak tüketicilerin beğenisine sundu. İhtiyaç kredileri, konut kredileri ve taşıt kredilerini ihtiyacı olanların başvurularını almak üzere tanıttı. Bunlar arasında en çok rağbet gören ise Bayrama Özel 0 KM Taşıt Kredisi olarak ön plana çıktı.

Aylık olarak eşit taksit imkanı, 3 ay ertelemeli ve arzu ederseniz 3 ayda bir taksitli, son taksitte balon ödeme, değişken taksitli gibi seçenekler ile de geri ödeme seçenekleri Vakıf Bank’ın bu kredi imkanıyla sunuldu.

Bu kampanya BDDK’nın da düzenlemesi gereği, fatura değeri 50.000 TL’ye kadar olan otomobillerde tutarın %70’i, fatura değeri 50.000 TL’nin üzerinde olan otomobiller için ise 50.000 TL’ye kadar olan kısım için %70, 50.000 TL’yi aşan miktar için ise %50 oranında kredilendirme yapılmaktadır.

Bu kredi seçeneğinde aylık %1.11’den başlayan faiz oranları, 48 aya kadar vade seçenekleri ve kefilsiz başvuru olanakları sağlanmaktadır.

Oldukça avantajlı olan bu kredi imkanından faydalanmak için vakıfbank kredi başvurusu işleminizi saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz internetten http://www.vakifbank.com.tr/bayrama-ozel-0-km-tasit-kredisi.aspx?pageID=1420 sayfasına giderek. İsterseniz doğrudan Vakıf Bank şubelerinden Bireysel Bankacılık bölümünden destek alabilir ve kredinizi anında edinerek, sıfır kilometre otomobilinize kavuşabilirsiniz.

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir