Vakıfbank BusinessCard’dan İlk Taksitli Alışverişinize 40 TL World Puan!

KOBİ’lere ve ticari işletmelere verdiği desteği farklı kampanyalarla devam ettiren Vakıfbank, BusinessCard sahiplerinin yüzünü gülderecek yeni bir kampanya başlattı. 2 Ağustos 2017 – 31 Ağustos 2017 tarihleri arasındaki alışverişlerinizi hedep alan kampanya kapsamında Vakıfbank BusinesCard’larınız ile yapacağınız ilk taksitli alışverişiniz için 40.- TL değerinde World Puan kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Kampanyaya Katılım Şartları

Vakıfbank BusinessCard’dan İlk Taksitli Alışverişe 40.- TL değerinde World Puan kampanyasından yararlanmak için, harcama yapmadan önce Vakıfbank sisteminde kayıtlı bulunan ve BusinessCard’ınızın bağlı olduğu mobil telefonunuz aracılığıyla, 6635 ‘e bir SMS göndermeniz gerekmektedir. Göndereceğiniz SMS’de, BTAKSIT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kullanacağınız söz konusu kredi kartınızın son 6 hanesini belirtmeniz yeterlidir. (Örneğin: BTAKSİT 17 2540) Göndereceğiniz kısa mesajınız, abonesi olduğunuz GSM operatörünün uyguladığı tarife üzerinden fiyatlanacak olup, Vakıfbank’ın size cevaben göndereceği kısa mesajların maliyeti banka tarafından karşılanacaktır. Kampanya 2 Ağustos 2017 – 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında yapacağınız taksitli harcamalarınız için geçerli olacaktır. Alışverişinizi yapacağınız sektör ile ilgili bir kısıtlama bulunmamaktadır.

Kampanyadan Kazanacağınız Puanların Yüklenme ve Kullanma Tarihleri

Kampanyaya katılmak için öncelikle yukarıda belirtilen şekilde SMS mesajı gönderip, 02- 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında yapacağınız harcamanızı taksitlendirmeniz gerekmektedir. Taksitlendirdiğiniz alışverişinizle ilgili olarak 40.- TL değerindeki World puan alışveriş yaptığınız BusinessCard’ınıza 15 Eylül 2017 tarihinde yüklenecektir. Kartınıza yüklenen World puanlarınızı 24 Eylül 2017 tarihine dek kullanmanız gerekmektedir. Kartınıza yüklenen World Puanınızı 24 Eylül 2017 tarihine kadar kullanmamanız durumunda 25 Eylül 2017 tarihi itibariyle puanlarınız geri alınacaktır. O nedenle kartınız yüklenecek puanlarınızı 16 Eylül 2017 ile 24 Eylül 2017 tarihleri arasında yapacağınız alışverişlerde kullanmayı unutmayınız.

Kampanyada Sınırlamalar Nelerdir?

Bu kampanya dahilinde harcama yapacağınız sektörlere yönelik olarak bir sınırlama getirilmemiş olup, tüm sektörlerde yapacağınız alışverişler kampanyaya dahil edilecektir. Bununla birlikte, internet üzerinden yapacağınız alışverişleriniz, BusinessCard’ınızda biriken World Puanlarınızı kullanarak yapacağınız alışverişleriniz, mail order işlemleriniz ve nakit çekimleriniz kampanya dışında bırakılacaktır. Vakıfbank BusinessCard’dan İlk Taksitli Alışverişe 40.- TL World Puan Kampanyası, müşteri bazlı düzenlendiğinden bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir ve azami 40.- TL’lik World Puan kazanabilirsiniz. Kampanyaya katıldığınız alışverişinizin iadesini yapmanız ya da alışverişinizi iptal etmeniz durumunda puanlarınız geri alınacaktır.

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir