Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi

Vakıfbank yaklaşmakta olan kurban bayramı için hazırlamış olduğu “Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi” ni kullanıma sundu.

Vakıfbank tarafından yapılan açıklamaya göre “Geleneksel Bayram Kredisi” kapsamında dileyenler peşin komisyon ödeyerek Faizsiz Bayram Kredisi, dileyenler aylık yüzde 1,28 faiz oranı ile Masrafsız Bayram Kredisi dileyenler de aylık 0,54 faiz oranı ile kredi kullanabilecekler.

Geleneksel Bayram Kredisi kapsamında 10.000 TL’ye kadar kredi kullandıracak olan Vakıfbank, 12 aya kadar da vade imkanı sunuyor. Kampanya kapsamında kefil ön şartı da aranmıyor.

8 Yorum

 1. Site yönetimi olarak benimle iletişime geçerseniz size bültenlerimizi göndermek istiyorum. Bültenlerimizi değerlendirerek kendinize özgün içerikler yaratabilirsiniz. Ayrıca Affiliate olarak da görüşmek isteriz.

  1. Sayın Emin Akyol;

   Sitemizde siz değerli ziyaretçilerimizin daha uygun kuşullarda kredi kullanabilmelerine katkıda bulunabilmek amacı ile bankaların kredi kampanyalarını sizlere duyurmaya çalışıyoruz. Sitemizin hiçbir banka yada kredi kurumu ile bağı bulunmamaktadır. Bu nedenle size tavsiyemiz sitemizde şartlarını uygun bulduğunuz kredi kampanyalarına ilgili bankaları ziyaret ederek müracaat etmenizdir.

 2. Banka kredisi başvurusu yaptığınızda sizden nerede ise 1000 tl ye vsran tutarlarda kredi masrafı yada evrak gideri adı altında komisyon alıyorlar bunları engellemek için neler yapmalıyız ? ya da bu durumdan en az nasıl konut kredisi başvurusu yaptığınızda sizden nerede ise 1000 tl ye vsran tutarlarda kredi masrafı yada evrak gideri adı altında komisyon alıyorlar bunları engellemek için neler yapmalıyız ? ya da bu durumdan en az nasıl etkileniriz ?

  1. Sayın Ayşe Tunalı;

   Kredi masrafları konusunda yapmanız gereken en doğru şey tüm bankaların kredi kampanyalarını detaylı olarak inceleyip, şartları sizin için en uygun olan kampanyadan yararlanmalısınız. Kredi kampanyalarına göre komisyon ve kredi masrafı tutarları farklılıklar göstermektedir.

 3. slm bn mehmet kredi çekmek istiyorum beni çok zorluyorsunuz neden bölö tamam önceki durumlarımdan ama şuan maşım iyi 2000 ytl neden verilmiyor evlenme kıredisi

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir