Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi – 2013

 

.

Yaklaşan Ramazan Bayramı ile bankalar da Bayram Kredisi Kampanyalarına yoğunluk verdiler. Bayram Kredisi kampanyasını duyuran bankalardan olan Vakıfbank da Ramazan Bayramına özel olarak hazırlamış olduğu yeni kredi kampanyası kapsamında 60 aya varan vade seçenekleri ile 50 Bin Lira’ya kadar Bayram Kredisi kullandıracağını açıkladı. Vakıfbank tarafından yapılan duyuruya göre Faizsiz, Düşük Faizli ve Masrafsız Kredi seçenekleri de bulunuyor.

.

“Vakıfbank’tan ailecek unutulmaz bir bayram geçirme kredisi” sloganı ile duyurulan kredi kampanyası sadece bayram ihtiyaçlarınız için değil Ramazan masraflarınız için de sizlere nakit çözümleri sunuyor. Dilerseniz Ramazan Ayı giderleriniz için, dilerseniz bayram alışverişleriniz için ve yine dilerseniz de bayramda planladığınız tatil hayalleriniz için Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası‘ndan yararlanabilirsiniz.

.

Vakıfbank’ın 2013 yılı Ramazan Bayramı için hazırlamış olduğu Geleneksel Bayram Kredisi kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isteyen ziyaretçilerimiz kendilerine en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret edebilirler.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir