Vakıfbank “Geleneksel Bayram Kredisi”

Vakıfbank‘ı her yıl bayram kredisi kampanyasını ilk duyuran banka konumunda görmeye alışmıştık. Ancak Vakıfbank bu kez diğer bankaların kredi kampanyalarını da görmek istedi herhalde ve kredi kampanyasını biraz daha geç duyurmuş oldu.

Vakıfbank‘ın her bayram “Geleneksel Bayram Kredisi” adı ile sunduğu bayrama özel kredi kampanyası yine aynı isimle hazılanmış. Kampanya kapsamında iki farklı kredi seçeneği bulunuyor.

Bu seçeneklerden ilkinde 399 lira dosya, haberleşme vs. gibi kredi masrafı ödeyerek 10 ay vade ile 5 bin lira krediyi faizsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

Dilerseniz 199 lira kredi masrafı ödeyerek yine 10 ay vade ile kullanacağınız kredinin aylık faiz oranı ise %0,63 olarak belirlenmiş. Bu kredi seçeneğinde de 3-10 ay arası vade seçenekleriniz bulunuyor.

Vakıfbank’ın Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası’ndan kendi adına belirli bir ticari faaliyette bulunanlar, ücretliler, emekliler, kamu ve özel sektör çalışanları ve profesyonel meslek sahipleri yararlanabilecekler.

6 Yorum

 1. 27.7.1968tokatlıyım b.çekmece/tepecikte ikametim 3 yıldır aynı evdeym,4yıldır aynı iş yerinde çalışmaktayım.Kredi kart borçlarımın tamamını ve city bnk a olan borcumu kapatmak stiyorum,vakıf bnk müşterisiyim,6 bin tl kredi kullanmak ve 12 ay vadeli olarak toplam borçlarımı kapatmak istiyorum.54237………. işlerinizde başarılar dilerim

  1. Sayın Mecit Bey;

   Sitemizin Vakıfbank ile hiçbir bağı bulunmamaktadır. Bu nedenle bahsettiğiniz konuda sağlıklı bilgi alabilmek için ilgili banka şubesi ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

 2. mrnb ben özel sirket elemanı olarak 585 ytl maasla 10 aydır calısıyorum tüketici kredisi cekmek istiyorum sartları nelerdir ve bana kredi verirlermi özel sirket olduğu için

  1. Sayın Nurdan Hn;

   Özel sekterde çalışıyor olmanız kredi kullanmakta zorluklar yaşayacağınız anlamına gelmiyor. Bankaların sizin şartlarınıza uygun kredi kampanyalarından birini seçerek ilgili bankaya kredi başvurusunda bulunursanız, banka sizin hakkınızda gerekli değerlendirmeyi yaparak sizleri bilgilendirecektir.

 3. ben sizden 10000 tl kredi aldım ve ödüyorum şuanda sıkışığım maaşımıda sizin bankadan alıyorum borçlarımı kapatmak için bana 26000 tl 60 ay vadeişle düşük faizli kredi lazım bana yardıcı olur sanız sevinirim iett de çalışıyorum çok acele cevap bekliyorum

  1. Sayın Ahmet Bey;

   Sitemizin ilgili bankalar ile hiçbir bağı bulunmamaktadır. Bu nedenle de size net bir cevap verebilmemiz imkansız. Size cevap verilebilmesi için kredi riskiniz ve belgelenebilir geliriniz gibi birçok özel bilgilerinizi değerlendirmek gerekir. Bu nedenle de size tavsiyemiz bankalara bizzat uğrayarak yetkililerden doğru ve güvenilir bilgi almanızdır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir