Vakıfbank Halden Anlayan Vadeli Hesap Avantajları Nelerdir?

Yine Vakıfbank yine güzel bir soru ile tekrardan karşınızdayız. Başlık çoğu şeyi mesaj veriyor gibi ancak daha da içeriğe ve detaya inecek olursak çok güzel avantajları ve fırsatları olduğunu bir kez daha anlayacaksınız. Her türlü kredi seçeneği sunan, kredi kartı seçeneklerini bol tutan ve kişiye özel bir sürü kredi geliştiren Vakıfbank, bu defa da halden anlıyor! Vakıfbank vadeli hesap nedir? Nasıl yardımcı oluyor? Sunduğu fırsat ve özellikler nelerdir? Tüm bunların cevabı tek bir ayrıntıda gizlidir. Detayları yazımın devamında bulabilirsiniz.

Vakıfbank bu defa da halden anladı!

Bizler için sürekli değişime ve gelişime giden Vakıfbank, bu defa neler yaptı. Vadeleri neler oldu. En uygun faiz tutarları sayesinde artık kimse mağdur olmuyor. Vakıfbank’ın vadeleri sayesinde nakitsiz kalınmıyor.

  • Bankamızda bulunan paranıza her günün sonunda gündelik faiz uygulanmaktadır. Bu uygulamanın amacı da sizi parasız kalmaktan veya herhangi bir problem yaşadığınız anda sizi kurtarmaktan ibarettir. Yani bu özelliğiyle sizleri istediğiniz anda nakit çekebilme imkânına kavuşturmaktadır.

  • Vakıfbank halden anlayan vadeli hesap açtırmak istediğiniz anda bankamız çok güzel bir özelliği daha sunmaktadır. Elektrik Fon Transferi (EFT) ve havale işlemleri yapma şansını veriyor. Üstelik herhangi bir ek ücret ödemeden yapabiliyorsunuz.
  • Önemli olan hususlardan biri de, sunduğu Elektrik Fon Transferi (FEF) ve havale işlemlerini kullanmak için; Vakıfbank mobil bankacılığı ve internet bankacılığından yararlanmanız gerekmektedir. Bu sayede deminde bahsettiğim gibi ek ücret ödeme durumundan kurtulacaksınız. Ve işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebileceksiniz.

  • Ayrıca Vakıfbank halden anlayan vadeli hesabını açtırmaya karar verdikten ve bu hesabı açtırdıktan sonra bankamız tarafından hoş geldin faizleriyle karşılanıyorsunuz. Sizler için uygulanan hoş geldin faizleri sayesinde artık, gönlünüz ve eliniz daha rahat olacak.

Özellikleri sayesinde elimiz de cebimiz de daha rahat!

Tüm bu güzel özelliklerinden ötürü çok fazla fırsat ve avantajdan yararlanabiliyorsunuz. Eğer hesap açtırmak isterseniz, en yakın Vakıfbank şubemize gelerek bizlerden destek alabilirsiniz. Destek hattı olarak 7/24 açığız. Bol kazançlı günler diliyoruz!

 

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir