Vakıfbank Kefilsiz Tüketici Kredisi Nasıl Alınır?

Bankalar, ihtiyacımız olan nakdi bizlere temin edebilen, sahip olduğumuz nakdi saklayabilen ve ihtiyacımız olduğunda bu nakdi transfer edebilen finansal kuruluşlardır. Devlet denetimi ile sürekli kontrol altında olan ve kazancını faizler ve bankacılık hizmetleri aracılığı ile edinen bankalar, müşteri ilişkilerinde oldukça duyarlı ve hassastır.

Bankalar bir kişiye kredi tahsis etmeden önce, bir güvence arar. Çünkü sağladığı kredinin geri ödenebilmesi için kişinin bazı imkanlara sahip olması gerekir. Hele mesele yüksek meblağlı krediler ise o zaman, işlerin rengi daha da fazla değişmektedir. Çünkü eğer kişinin finansal durumu ve geri ödeme koşulları, talep ettiği kredi tutarı için yetersiz ise, banka bu durumda krediyi sağlamak konusunda çekingen davranacaktır ve bir teminat talep edebilecektir.

Bankacılıkta, kredi sağlanmadan önce ilk intibahı yaratabilmek adına önce müşterinin kredi notuna bakılır. Kredi notu kişinin, daha önceki kredilendirmelerinde gösterdiği ödeme düzenliliğini ortaya koyan bir endekstir ve Kredi Kayıt Bürosu tarafından kayıt altına alınır. Bankalar bu notu değerlendirirken eğer notun belirli bir seviyenin altında olduğunu görürlerse, kredi vermek istemezler. Not ortalama bir seviyede ancak müşterinin talep ettiği kredi meblağı yüksek ise bu durumda da finansal duruma ve bir kefil veya teminata bakarlar.

Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Vakıfbank’ta

Eğer ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız ancak gösterebileceğiniz bir kefiliniz yoksa o halde Vakıf Bank’tan kredi almayı tercih edebilirsiniz. Çünkü Vakıf Bank sunduğu Kefilsiz Tüketici Kredisi kampanyası kapsamında, kefil gösterilmesini talep etmemektedir ve Vakıfbank kredi faiz oranları ile de cazip imkanlar sunmaktadır.

Vakıf Bank tarafından sunulan bu kefilsiz tüketici kredi kampanyası ayrıca internet üzerinden yapılan başvurularda belgesiz, evraksız olarak da işlem gerçekleştirmenize ve kredi almanıza izin vermektedir.

Bu avantajları ile eğer Vakıf Bank’ın kefilsiz tüketici kredisi imkanlarından faydalanmayı kabul ediyorsanız o halde Vakıfbank ihtiyaç kredisi hesaplama işlemini değerlendirerek, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bu kampanya kapsamında Vakıf Bank’tan alacağınız 10.000 TL tutarındaki kredi için 48 ay vade seçeneğini tercih ettiğiniz zaman uygulanacak olan faiz oranı %1.20’dir. Bu durumda bankaya aylık olarak ödeyeceğiniz taksit tutarı ise 290 TL olarak gerçekleşecektir. Vakıf Bank’ın kampanyası dahilinde alacağınız bu kredi için ödeyeceğiniz kredi tahsis tutarı 50 TL’dir ve vade sonunda bankaya toplamda 13.970,00 TL tutarında geri ödeme yapmış olursunuz.

Bu hesaplamalar ve değerlendirmeler sonucunda Vakıfbank kredi başvurusu sms ile başvuru için KREDI boşluk T.C. Kimlik Numaranızı yazarak 5724’e kısa mesaj atabilirsiniz.

Ayrıca Vakıf Bank’ın resmi web sitesinden internet bankacılığı hizmetlerinden faydalanarak başvurunuzu gerçekleştirebilir veya size en yakın Vakıf Bank şubesine giderek hem bu kampanya, hem de diğer kampanyalar hakkında detaylı bilgi alarak başvurunuzu dilediğiniz şekilde saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir