Vakıfbank Ticari Bina Enerji Verimliliği Kredisi

Enerji Verimliliği Kredisi

Enerji maliyetinizi azaltın ve çevreye katkı sağlamaya başlayın. Enerji verimliliği ve tasarrufları konusundaki yatırımlar için, oldukça uygun vade ve faiz fırsatları ile kredi kullanabilirsiniz.

Fabrika, iş yeri gibi ticari binalarınızın; soğutma, ısıtma, aydınlatma, elektrikli motor sistemlerinin yenilenme işlemi, dış cephelerinin yalıtımları ve enerji verimlilikleri konusunda üretim gerçekleştiren tedarikçilerin kapasitelerinin artması ve yatırım yapma ihtiyaçları için hazır bulunan bir kredi fırsatı. Vakıfbank ticari krediler kapsamında bulunan ticari bina enerji verimliliği kredisi kullanarak siz de çevreye katkı sağlayabilirsiniz.

Vakıfbank Ticari Bina Enerji Verimliliği Kredisinin Sağladığı Avantajlar

 • Çevreye katkı sağlar; Firmanızın enerj maliyetini azaltarak, çevreye katkı sağlayabilirsiniz.
 • Uzun süren finansman fırsatı; Firmalarınıza uzun süren finansman fırsatları sağlamaktadır.
 • Faiz avantajları; Vakıfbank enerji verimliliği kredisi uygun faiz oranları ile sizlere sunulmaktadır.
 • Kolay bir şekilde geri ödeme seçeneği; Geri ödemesi olmayan dönem fırsatından yararlanabilirsiniz. Kolayca kredinizi kullanabilirsiniz.
 • Kullanma çeşitlilikleri; Bu krediyi YP ya da TL olarak kullanmanız mümkün olmaktadır.

Vakıfbank Enerji Verimliliği Kredileri

Vakıfbank’ın sunduğu ticari kredi kampanyası kapsamında olan ve Çevre Bankacılığı işbirliği ile enerji verimlilikleri ve yenilenebilir enerjiler için projelerin finansmanı konusunda EBRD yani Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile TURSEFF yani Türkiye Sürdürebilir Enerji Finansmanı kapsamında kredilerin anlaşmasında imzalar atıldı. Bu durumda Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası tarafından kabul edilen projeler, uygun kredi ve uzun vade seçeneği olan finansman koşulları sunuluyor.

TURSEFF

TURSEFF işbirliği ile verilen bu kredi ile firmalarınızın enerji tasarrufları ve verimliliklerine yönelik yapacağı harcamalarını ve yenilenebilir olan enerji yatırımlarını çok avantajlı koşullar ile finanse etmeniz mümkün oluyor. Vakıfbank’ın TURSEFF ile işbirliği içerisinde olarak sizlere sunduğu ticari bina enerji verimliliği kredisine başvuru yaparak firmalarınızın enerji tasarrufunu sağlayabilir ve çevreye katkı sağlayabilirsiniz. TURSEFF’in sağlamış olduğu avantajlar ise şu şekildedir;

 • Enerji verimlilikleri sağlar; Önemli oranda bir enerji tasarrufu yapmış olursunuz ve firmanızın maliyetini büyük oranda azaltırsınız.
 • Teknik danışman hizmeti sağlar; Yatırımlarınız Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası tarafından kurulacak olan teknik danışma ekibi tarafından desteklenmektedir. Bu hizmetler için de ekstra herhangi bir bedel ödemeyeceksiniz.
 • Çevreye katkı sağlanır; önemli bir miktarda sera gazlarının emisyonunu azaltmış olursunuz ve çevreye katkı sağlayabilirsiniz.
 • Uzun süren finansman seçeneği sunar; Uzun süren finansman fırsatı sağlamış olursunuz.
 • Faiz Avantajları; Vakıfbank ticari bina enerji verimliliği kredisi TURSEFF işbirliği ile sizlere uygun faiz ve vade koşulları ile sunulmaktadır.
 • Kolay bir şekilde geri ödeme koşulları sağlanır; sağlanan uygun geri ödeme seçenekleri ve geri ödemesiz olan dönem fırsarlarından da yararlanarak kolayca geri ödeme işlemlerini gerçekleştirme olanağına sahip olursunuz.

Sizler de çevreye katkıda bulunmak ve firmanız için tasarruf yapmak istiyorsanız Vakıfbank’ın enerji verimliliği kredisi için başvuru yapabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir