VakıfBank Worldcard’dan Ramazan’a Özel 50 TL Worldpuan!

Mübarek Ramazan ayında birçok alanda ramazan kampanyaları görülüyor. İnternet sitelerinde olsun, marketlerde olsun, mağazalarda olsun hayatımızdaki birçok alışveriş yapılan yerde bu kampanyalar devam etmektedir. Gıda marketlerde, giyim, elektronik ve daha bir sürü sektörde ramazana özel kampanyalar hızla devam etmekte ve üstüne üstlük yeni kampanyalara da yer verilmektedir. Kampanya yapan iş yerlerinden bazıları da bankalardır. Çeşitli kredi fırsatları, hediye çeki gibi kampanyalarla bankalar da dikkatimizi çekmeye çalışmaktadır. Vakıfbank da bunlardan biridir. Bayram kredisinde çeşitli fırsatlara yer vererek, belirli tutardaki alışverişlerde çek vererek Vakıfbank da Ramazan kampanyaları konvoyuna katılmış durumda.

VakıfBank Worldcard’dan Ramazan’a özel 50 TL Worldpuan!

Vakıfbank kredi kartı kampanyaları içerisinde bulunan kampanyalardan biri de 50 TL Worldpuan hediyesidir. 26 Mayıs-30 Haziran 2017 tarihleri arasında yapılan alışverişlerde geçerli olan bir kampanyadır. World üyesi ayakkabı, giyim çok katlı mağaza, gıda marketi, optik, saat, aksesuar, kuyum, şarküteri, kasap, manav, fast-food, kafe ve restoran mağazalarında yapacağınız alışverişlerde geçerli olacaktır. Kampanya dahilinde yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri alışverişinizden sonra, tek seferde yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişinizde 10 TL Worldpuan hediye edilecektir.

Bu kampanyadan 5 kereye kadar yararlanabilirsiniz. Bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir. Peşin ya da taksitli alışveriş yaparak kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca, varsa kullandığınız sanal kredi kartları ile yapılan harcamalar ve kampanya kapsamında seçili internet sitelerinden yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Bu internet siteleri “1V1Y.COM, Acun Medya Kozmetik, Butikbebe.com, E-bebek, ehamal.com, lezzetlihediye.com, Lidyana, Markafoni, memlekettengelsin.com, modaelinizde.com, Morhipo, Payu/Markafoni, Shopigo.com, Tazemasa.com, Trendyol, Zizigo” olmaktadır. Bu sitelerden alışveriş yaparak, yorulmadan internetten alışveriş yapma kolaylığına erişebilir ve aynı zamanda kampayaya katılabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için…

Kampanyaya katılmak için Vakıfbank bankasında kayıtlı hesabınıza bağlı telefon numarasından “RAMAZAN” yazıp, bir adet boşluk bıraktıktan sonra Vakıfbank kredi kartı numaranızın son 6 hanesini tuşlayarak 6635’e göndermeniz yeterlidir. Gönderilen SMS operatör tarafından ücrete tabi tutulacaktır. Kampanya boyunca kazanılan Worldpuanlar 6 Temmuz 2017 tarihine kadar, kullanıma açık ve bireysel olan kredi kartına yüklenecek olup, 17 Temmuz 20017 tarihine kadar kullanım hakkı sunulacaktır. 18 Temmuz 2017 tarihinde ise kullanılmamış olan Worldpuanlar banka tarafından hesaptan çekilecektir. Kampanyaya katılım olması için, alışveriş yapılan kredi kartının World POS cihazından geçirilip alışverişin tamamlanması gerekmektedir.

Diğer bankalardan farklı olarak tam 5 kez kampanyaya katılma şansı sunan Vakıfbank, bu konuda diğer bankalardan önde bulunmakta. Vakıfbank kredi kartı sahiplerinin bu kampanyayı kaçırmaması gerekmektedir. Yapılan alışverişlerle bayrama hazırlık yapılabilir, ihtiyaçlar karşılanabilir, belirlenen tutar olan 100 TL’nin üzerinde yaptığınız alışverişlerinizde kazandığınız Worldpuanlarla da sevdiklerinize hediye alabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir