Vakıfbank Worldcard’la 12 Ay Boyunca 

Vakıfbank müşterilerine özel yeni bir kampanya başlattı. Kampanyaya göre harcama yapacağınıza dair söz vermeniz yeterli. Harcama yapacağınıza dair verdiğiniz bu söze özel bir yıl botunca her ay size 500 TL değerinde para verilmektedir.

Vakıfbank söz ver kazan kampanyasını 2017 yılında başlatmıştır. Vakıfbank Worldcard’la 12 ay boyunca aylık 500 TL harcama kampanyası Vakıfbank puan kampanyası gibidir. Harcamalarınıza puan veren Vakıfbank artık harcama yapacağınıza dair söz vermeniz halinde de size puan vermektedir. 500 TL vererek harcamalarınızda size yardımcı olmaktadır.

Vakıfbank Worldcard Nasıl Alınır? Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır?

Vakıfbank’ın bünyesinde bulunan Worldcard sahibi olmak oldukça kolay. Kredi kartı başvurunuzu internet üzerinden veya sms üzerinden yapabileceğiniz gibi banka şubesinden de yapabilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank worldcard harcama sözüne puan veren kredi kartları arasında yer almaktadır.

Vakıfbank’tan almak istediğiniz herhangi bir kredi kartı için başvurunuzu internet üzerinden yapabilirsiniz. Sms ve banka şubelerinden de başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuzu internet sitesinden veya banka şubesinden takip etmelisiniz. Kredi kartınızı gelir durumunuzu belirterek ve nüfus bilgilerinizi vererek alabilirsiniz.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır? Başka Hangi Krediler Bulunmaktadır?

Vakıfbank ihtiyaç sahiplerine yönelik kredi vermektedir. Her vatandaşa uygun olan bu ihtiyaç kredisini ödemekte oldukça kolaydır. 48 ay taksit yapılan ihtiyaç kredisine uygulanan faiz oranı da oldukça düşük. %1,49 faiz oranı uygulayan Vakıfbank ihtiyaç kredisini almak için gereken belgeler şunlardır;

Gelir durumunuzu gösteren belge, nüfus bilgilerinize ulaşılabilecek belgeler bunlar nüfus cüzdanı ve sürücü belgeniz olabilir, seçtiğiniz almak istediğiniz krediye göre sizden farklı belgelerde istenebilir. Bunu banka şubesi müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank sadece ihtiyaç kredisi vermiyor. Farklı avantajları da sizin hizmetinize sunuyor. Özel günlerde pek çok kredi veren banka bayrama özel kredi de vermektedir. Bunun dışında iş gücünü arttırmak veya yeni girişimcilere özel krediler vermektedir.

Vakıfbank emeklilere ve işçilere özel de birçok kampanya düzenlemektedir. Bu kredilerden herhangi birinden yararlanmak istiyorsanız bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir. Yani kredi kartlarından birini almanız veya hesap açtırmanız gerekmektedir.

Vakıfbank Tarıma Destek Veren Organik Kredi Nedir?

Tarım Bakanlığı tarafından destekli olan bu yeni krediyi Vakıfbank çiftçiye vermektedir. Organik Kredi adıyla çiftçiye büyük fırsatlar sağlayan kredi 2017 yılında ortaya çıkmıştır. Tarıma destek amaçlı verilen bu krediyi alma şartları diğerlerine göre daha farklıdır.

Organik kredi almak isteyen çiftçilerin ilk olarak çiftçilik kaydının olması gerekmektedir. Daha sonra sigortasını özel bir firmada yaptırması gerekmektedir. Ayrıca belirli bir yaş sınırlaması da vardır. Tüm bu şartları bankanın internet sitesinden veya banka şubesi müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Organik krediyi almak için başvurunuzda bulunduysanız başvurunuzu takip etmek için bankanın internet sitesine bakmanız yeterlidir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir