Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi

Vakıfbank bu yıl Yeni Yıl Kredileri içerisinde en erken açıklanan Yeni Yıl Kredisi Kampanyası oldu. Vakıfbank tarafından Yılbaşına Özel Olarak hazırlanan Yeni Yıl Kredisi ile tüm ihtiyaç sahipleri 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabilecekler. Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi Kampanyası herkese göre farklı ödeme seçenekleri ve uygun faiz oranları sunuyor.

.

Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi ile isteyen ihtiyaç sahipleri Masrafsız olarak Yılbaşı Kredisi kullanabilecekler. Kampanyada Masrafsız Kredi kullanmak isteyenler için aylık faiz oranı % 1,43 olarak belirlenmişken, standart masraflı krediyi kullanmayı tercih edenler ise % 1,35 faiz oranından yararlanacaklar. Vakıfbank‘ın maksimım 36 aya kadar vade seçeneği sunduğu Yeni Yıl Kredisi Kampanyası‘nda sabit taksit imkanının yanı sıra artan taksitli kredi de kullanmak mümkün…

.

Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi ile artan taksitli kredi kullanmak isteyenler örneğin aylık 250 TL taksitle 10.000 TL Kredi kullanabilecekler. Kredi taksitleri ise her yıl kademeli olarak artacak. 36 Ay vadeli 10 Bin TL’lik Kredi için ilk yıl taksitler 250 TL iken taksitler ikinci yılda 368,66 TL’ye, üçüncü yılda ise 543,73 TL’ye çıkıyor.

.

Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi için daha fazla merak ettiğiniz detaylar olursa sorularınızı bizlere mail olarak ya da yorum olarak iletebilirsiniz. İlgili kredi kampanyasına internet üzerinden, SMS ile ya da banka şubesi aracılığı ile başvurabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir