Vakıfbank’tan Geleneksel Bayram Kredisi Nasıl Alınır?

Bayramlar sevdiklerimizle bizleri bir araya getiren en kıymetli zamanlardır. Bayramlar sayesinde sevildiğimizi ve yalnız olmadığımızı anlarız. Yıllarca birbirini görmemiş insanlar bayram vesilesiyle bir araya gelirler Çocuklarından uzak ta yaşayan anne babalar bayramlarda çocuklarının ziyaretiyle sevinçlerine sevinç katarlar. Hayatta kimsesi kalmamış insanlar, bayram ziyareti için gelen bir küçük çocuğun kapılarını çalmasıyla mutlu olurlar. Bayram bizim için mutluluk, neşe, huzur, paylaşmak, sarılmak, öpmek, yemek, gülmek demektir. Bayramlarda çocuklarımıza, sevdiklerimize hep hediyeler vermek isteriz ama bizi zor durumda bırakan maddi durumu göz ardı edemeyiz. Bayramlarda bu gibi durumla karşılaşmak istemiyorsanız bayram kredisi veren bankalar yardımcınız olur.

Bayram kredisi veren bankaların başında Vakıfbank gelmektedir. Her sene olduğu gibi bayramlarda kredi veren Vakıfbank, bu sene de düşük faiz oranıyla kredi vermektedir. Sizde bayram ihtiyaçlarınızı karşılamak için Vakıfbank bayram kredisine başvurabilirsiniz.

Kampanyanın Avantajları

Bayramda ihtiyaçlarımı nasıl karşılarım diye düşünenlere çok güzel bir fırsat. Bayram kredisinde 50.000 TL’ye kadar kredi çekebilirsiniz ve düşük faiz oranı, ödeme koşulları ile kolayca geri ödeyebilirsiniz. Vakıfbank kredi başvurusu oldukça kolay bir işlemdir. Krediye başvuru yapmak için sadece cep telefonunuzdan mesaj göndermek yeterli olacaktır. Ön onay alma işleminden sonra bankaya başvurunuzu tamamlamak için gitmeniz gerekir.

Geleneksel Bayram Kredisi İçin Kimler Başvurabilir?

Krediye ihtiyacı olan herkes başvurabilir. Cep telefonlarından kısa mesaj olarak herkes başvuru talebinde bulunabilir fakat herkesin aynı koşullarda başvuruları kabul edilmeyebilir. Banka krediyi düzenli geliri olan, ödeme zorluğu çekmeyen ve çekmeyecek olan kişilere krediyi vermektedir.

Nasıl Başvurabilirim?

Başvurunuzu kısa bir mesajla hemen yapabilirsiniz. Mesajda BAYRAM yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazıp 5724 e göndererek bayram kredisi başvurunuzu gönderebilirsiniz. Vakıfbank’tan gelen onay mesajı ile de herhangi bir şubesine giderek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Faiz Oranları

Vakıfbank isteyenlere düşük faizli, isteyenlere masrafsız kredi seçeneklerini sunuyor. Düşük faizli kredi almak isteyenlere 1,25 faiz oranıyla kredi vermektedir. Masrafsız kredi tercih edenlere ise 1.32 oranında faizli kredi veriyor.

Vade Aralığı

Vakıfbank ödeme süresinde de kolaylık sağlıyor. 03 aydan 36 aya varan vadelerle bayram kredisi vermekte. 1.000 TL’ den 50.000 TL’ye kadar kredi fırsatı sunmaktadır. 1.000 TL- 3.000 TL arası kredi alanlara 03-09 ay arası vade, 3.000 TL- 50.000 TL arası kredi alanlara 36 aya kadar vade fırsatı vermektedir.

Vakıfbank sunduğu uzun vade aralığı ile ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Bayramlarda ihtiyacım çok ama param yetmiyor demeye son veren bir fırsat. Bayram kredinizle istediğiniz gibi her yere gidebilir, her şeyi alabilir ve kendinizi kısıtlamadan çok güzel bir bayram geçirebilirsiniz. Aynı zamanda çocuklarınıza ve akrabalarınıza unutamayacakları bir bayram yaşatabilirsiniz. Vakıfbank bayram kredisi ile her şey gönlünüzce olsun.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir