Vakıfbank’tan KOSGEB Üyelerine Özel Kredi

Kurulduğu 1954 yılından bu yana Türkiye’de ekonomik kalkınmanın temel taşlarından biri olan Vakıfbank ülke ekonomisinin büyümesi ve kalkınması için katkıda bulunmaktadır. Topluma ve ülke ekonomisine kattığı değeri sürekli artırmayı hedefleyen Vakıfbank son yıllarda değer yaratan banka olma vizyonunu gerçekleştirme yolunda önemli adımlar atmaktadır. Küçük ve orta büyüklükteki işletmelere (KOBİ) ve girişimcilere sağladığı destekler bu vizyonun bir göstergesidir. Bu kapsamda Vakıfbank KOSGEB ile işbirliği yaparak KOBİ’lere ve girişimcilere destek vererek rekabet güçlerini geliştirmelerine yardımcı olacak özel kredi imkanları sunmaktadır.

Vakıfbank hem şubeleri aracılığıyla hem de web sitesinde sunulan araçlarla genel olarak KOBİ’lerin özel olarak da KOSGEB üyelerinin kredi ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Türkiye’nin her köşesinde yaygın şube ağıyla hizmet veren Vakıfbank, KOBİ’lere özel verdiği desteklerle kısa sürede KOBİ’lerin tercih ettiği bankalar arasına girmiştir. Vakıfbank KOBİ’lere özel factoring ve leasing, emeklilik ve sigorta, kredi garanti fonu ve kredi kayıt bürosu e-rapor gibi hizmetlere ek olarak, KOSGEB kredi desteği almaya hak kazanmış firmalara özel kredi programları da geliştirmiştir. Ayrıca, şubeye başvurmadan önce Vakıfbank web sayfasında yer alan KOBİ’lere özel hesaplama araçları, kampanyalar ve yatırım bağlantılarına tıklayarak, girişimcilerin ihtiyaçlarına uygun kredilerle ilgili ön çalışma yapma imkanı da vardır.

Vakıfbank’ın KOSGEB üyeleri için sunduğu özel kredi imkanlarından faydalanabilmek için KOSGEB veri tabanına üye olunması ve KOBİ Beyannamesinin güncel olması gereklidir. Eğer firmanız KOSGEB veri tabanında kayıtlı ve beyanname güncel ise KOSGEB üyelerine özel kredi imkanlarından faydalanabilmek için her hangi bir Vakıfbank şubesine uğrayarak bilgi alınabilir ve kredi başvurusu yapılabilir. Vakıfbank şubelerinde KOBİ’lere özel hizmetler konusunda uzman yetkililer sadece kredi konusunda değil aynı zamanda kredi başvuru koşulu olan KOSGEB üyelik ve güncelleme işlemleri ile ilgili de danışmanlık yapmaktadır.

Her KOSGEB üyesinin kredi ihtiyacı ve gereken kredi miktarı farklılık gösterdiğinden, Vakıfbank KOSGEB destekli kredi başvurularının her birini firmanın özel koşulları dahilinde değerlendirmektedir. Dolayısıyla, Vakıfbank aracılığıyla KOSGEB destekli kredi başvurusunda bulunmak isteyen firma ve girişimcilerin kendilerine en yakın Vakıfbank şubesindeki KOBİ danışmanlarına başvurmaları tavsiye edilmektedir.

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir