Vakıfbank’tan Taksitli İhtiyaç Kredileri

Hayat değişkendir. Şartlar bir anda hiç ummadığınız değişikliklere uğrayabilir ve acil ihtiyaçlarınız oluşabilir. Evlilik, eğitim, ev harcamaları, borç ödemeleri derken hiç beklemediğiniz bir anda nakit ihtiyacınız da oluşabilir. Bu gibi durumlarda ihtiyacınız olan finansmanı sağlamak üzere yastık altındaki tasarruflarınızı bozdurmayı tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer tasarruflarınızı korumak isterseniz veya tasarruflarınızı bozdurduğunuzda ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayamazsanız, bankalardan finansman talep edebilirsiniz. Kredi notunuzun, gelir durumunuzun uygun olması halinde bankalardan ihtiyaç kredisi alarak, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve size sunulan ödeme planına göre geri ödemenizi rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

İhtiyaç kredileri, temel olarak kısa vadeli ve düşük tutarlı kredi seçenekleridir. Diğer kredi çeşitlerine göre daha kolay temin edilebilir ve geri ödeme şartları daha esnek olabilir. Ancak şöyle bir durum söz konusu; alternatifler… Bugün onlarca banka, birbirinden farklı çok sayıda ihtiyaç kredisi kampanyası sunmaktadır. Bu durumda ortaya çıkan alternatif çokluğu seçim yapmayı zorlaştırabilmektedir. Siz bu anlamda bankaların sundukları kampanyaları değerlendirmeli ve bu seçenekleri karşılaştırarak, kendi gelir durumunuza göre en uygun seçeneği tercih ederek geri ödeme zorluğu yaşamamalısınız.

Vakıfbank’tan Taksitli Kredi Seçenekleri

Vakıfbank, çok sayıda ihtiyaç kredisi kampanyasını bünyesinde sunmaktadır. Bu anlamda eğer Vakıf Bank’tan kredi almayı tercih ederseniz veya bankanın bireysel bazda müşterisiyseniz; bankanın kendi kampanyaları arasından size en uygun olanı seçebilirsiniz. Sunulan bu kampanyalar kapsamında vakıfbank kredi faiz oranları da farklılıklar göstermektedir.

Taksitli kredi seçeneklerini değerlendirecek olursak vakıfbank ihtiyaç kredisi hesaplama işlemleri şu şekilde yapılabilir;

3 ile 48 ay vade seçenekleri bulunan ve eğer arzu edilirse 3 ayda bir ödeme yapılabilen taksitli kredi kampanyası dahilinde 10.000 TL kredi almanız durumunda %1.75 faiz oranı uygulanacaktır. Bu kredi için 50 TL kredi tahsis ücreti ödersiniz ve efektif yıllık faiz oranınız %28.7192 olarak belirlenir.

Eğer vakıfbank faiz oranları düştü mü merak ediyorsanız bankanın size en yakın şubesine giderek, bankacılık hizmetlerinden detaylı bilgi alabilir ve eğer alacağınız kredi, kredi transfer veya refinansman için ise düşen faiz oranlarına göre gerekli işlemi yapabilirsiniz.

Bu değerlendirmeler sonucunda kararınızı olumlu ise ve Vakıf Bank’ın sunduğu taksitli ihtiyaç kredisine başvurmak istiyorsanız şu şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Size en yakın Vakıf Bank şubesine giderek Bireysel Bankacılık hizmetlerinden kredi başvurunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu kredi düzenli bir geliri olan ve kredi notu olumlu olan kişilere kullandırılmaktadır. Kredi kullanılması halinde aynı zamanda bankanın hayat sigortası kapsamına alınırsınız ve teminat göstermeniz gerekir. Başvurunuzu şubeden gerçekleştiriken ibraz etmeniz gereken belgeler; T.C. nüfus cüzdanınız, başvuruyu yapacak olan kişinin gelir durumunu gösteren belge (maaş bordrosu, vergi levhası v.s.) ve eğer banka tarafından talep edilirse diğer ekstra belgeler.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir