World Kart Biletix Kampanyası 100 Tl Ödemeye 25 Tl Hediye

Bankalar için son yıllarda müşteri kazanma rekabeti ciddi anlamda artış göstermiştir. BDDK düzenlemesi sonrasında kredi kartı limitlerine getirilen sınırlandırma ile birlikte, bankalar limiti bu düzenleme öncesinde yüksek olan müşterileri kazanmak için ciddi çalışmalara başlamışlardır. Çünkü yeni düzenleme sonrasında bankalar artık, kişinin gelirinin maksimum üç katına kadar limiti olan kredi kartı verebilmektedir. Bu nedenle de müşterilere daha fazla harcama yapma olanağı ve daha fazla gelir elde etme imkanı ortadan kalkmıştır. Hem daha fazla yeni kredi kartı müşterisi kazanmak hem de limiti yüksek olan müşterilerin limitlerini taşımaları için çeşitli kampanyalar gündeme getirilmektedir.

Bunlardan birisi de World Card kullanıcıları için Biletix kampanyası olarak sunulmaktadır. World Card kullanıcılarına sunulan kampanyaya göre 100 TL’lik Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden yapılan harcamalara 25 TL hediye verilmektedir.

Türkiye’de sosyal ve kültürel aktivitelerin organizasyonu ve koordinasyonu için kurulmuş olan Biletix ile World Card arasında yapılan anlaşma ile world kart fırsatları arasına bir yenisi daha eklendi.

Bu kapsamda Biletix gişelerinden veya Biletix resmi web sitesi üzerinden yapılacak olan 100 TL tutarındaki harcamaya 25 TL hediye verilmektedir.

16-18 Haziran tarihleri arasındaki harcamalar için geçerli olan kampanyaya katılım için Yapı Kredi Bankası’nın Cüzdan uygulamasını kullanmak zorunludur. Uygulamada yer alan “ Kampanyalar” sekmesinden “Bana Özel” seçeneğini tercih ederek “Katıl” seçeneğine tıklamak katılım için yeterli olacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılacak olan World Puan’lar 22 Haziran 2017 tarihinde kişilerin kredi kartlarına otomatik olarak aktarılacaktır. Bu kampanya kapsamında kazanılan World Puan’ların son kullanım tarihi ise 3 Temmuz 2017’dir. 4 Temmuz 2017 tarihinde verilen puanlar geri alınacaktır.

Yapı Kredi Cüzdan aracılığı ile sağlanan katılımlarda kazanılabilir olan 5 TL ek puanlar da 29 Haziran 2017 tarihinde kişilerin kredi kartlarına aktarılacaktır ve son kullanım tarihi de 10 Temmuz 2017’dir. 11 Temmuz 2017’de verilen puanlar geri alınacaktır.

Kampanyaya Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan kredi kartlarının yanı sıra AlBaraka Türk, Türkiye Ekonomi Bankası, Vakıflar Bankası, Anadolubank’ın World Card özellikli kredi kartları ile de katılım mümkün olabilecektir.

Yapı Kredi Bankası ve Biletix ortaklığı ile sağlanan world kart kampanya uygulamasına yönelik iptal ve iadeler kampanyaya dahil edilmemektedir ve her iki kuruluşta kampanya şartlarını değiştirme haklarını saklı tutmaktadır.

Şimdi siz de World Card özellikli kredi kartınızı edinmek üzere Yapı Kredi Bankası, Akbank, Albaraka Türk, TEB, Anadolu Bank, Vakıf Bank’a başvurun, bu ve daha fazla kredi kartı hediyeleri kazanmaya başlayın. İsterseniz bankaların resmi web siteleri aracılığı ile şubesiz, isterseniz doğrudan bankaların şubelerine giderek kredi kartı başvurunuzu yapabilir ve World Card’ın kazandıran dünyasına katılabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir