World Kart’tan Carrefour’da 3×75’e 25 Türk Lirası Hediye

Kredi Kartı Kampanyaları

Günümüzde bankaların bize sağladığı en büyük ve önemli avantajlardan biride kredi kartlarıdır. Ne yazık ki nakit para çoğu zaman yetersiz kalır ve kredi kartından harcamaya yapmaya devam ederiz. Harcama yaptıkça da kampanyalardan yararlanma şansını elde ederiz. Mesela 17 Haziran 3 Temmuz 2017 tarihleri arasında Yapı kredi World kartın sunduğu oldukça kullanışlı bir kampanyası var. Herhangi bir Carrefour’dan farklı 3 günde yapacağınız 75 Türk Liralık alışverişinizde 25 World Puan hediye.

Bir diğer kampanya 19-21 Haziran 2017 tarihleri arasında Bonus kart sahipleri Arçelik, Beko, Tekzen, Teknosa ve Yataş mağazalarından 750 TL ve üzeri alışverişlerinde 50 TL değerinde Bonus kazanacaklar. Ödeme şekli gözetilmeksizin yanı tek veya taksitli de olabilir kampanya geçerliliğini korumaktadır. Geçtiğimiz günlerde 16-18 Haziran 2017 tarihleri arasında World Kart ile Biletix internet sitesinden veya şubelerinden 100 TL’lik alışveriş yapana 25TL World Puan Hediye. Bir diğer kampanyada 15 Haziran 5 Temmuz arasında Metro alışveriş merkezlerinden 500 Türk Lirası ve üzeri alışverişlerde Axess kredi kartı sahiplerine 50 TL değerinde Chip para hediye. Kampanyalardan devam edenlere katılmanızı tavsiye ederiz.

World Kart Kampanyası

World Kart yapı Krediye ait bir kredi kartıdır. Yıl içerisinde birçok kampanya yapmaktadır. En hızlı şekilde bunlardan haberdar olmak istiyorsanız mesaj kutunuzu ve Yapı Kredi World Kart internet sayfasını ziyaret ederek kampanyalardan en erken siz haberdar olabilirsiniz. Kampanyalarda dikkat edilmesi gereken en önemli etken kampanya detaylarını dikkatli bir şekilde okumuş olmanızdır zira gözden kaçırılmaması gereken bilgiler çoğu zaman o kısım da yer alır. Şuan hali hazırda World Kartın sunduğu birçok kampanya devam etmektedir. Bunlardan bir kaçı şu şekildedir. 20 Haziran 20 Temmuz 2017 tarihleri arasında yurt dışında yapacağınız 150 TL ve 3. harcamanızda 30 TL değerindeki World Puan hediye. Kampanyadan yararlanmak istediğiniz bankanız kendi kendine anlayamayacağından sizin 4454’e büyük harflerle TATIL yazıp boşluk bırakıp kartınızda yer alan müşteri numaranızla birlikte göndermeniz gerekmektedir. Buna benzer birçok kampanyadan yararlanmak istiyorsanız Yapı Kredi World Kart İnternet sayfasını ziyaret edebilir eğer hala World Kart sahibi değilseniz en yakın Yapı Kredi şubesine gidip kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kredi Kartı Fırsatları

Her bankanın nasıl ki kendine ait kredi kartı var ise her kredi kartının da kendi müşterilerine özel kampanya ve fırsatları var. Yılın neredeyse 365 günü her bir kredi kartı kendi kampanyasını yapmaktadır. Kampanya olmayan bir tarih bulmak oldukça zordur. Elektronikten giyime, gıdadan eğlenceye her alanda kampanyalar yer almaktadır. Her bankanın kendine ait ve kendisinin belirlediği kampanya tarihleri vardır. Hangi banka hangi firmalarla anlaşmalıysa kampanyalardan sadece anlaşmalı olunan yerlerde yararlanabilirsiniz. Siz de nakit para sıkıntısı yaşıyorsanız kredi kartı almak için anlaşmalı olduğunuz bankaya giderek bir tane çıkartabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir