Yapı Kredi %100 Evinizin Değerinde Kredi

Bilindiği üzere BDDK’nın son düzenlemeleri ile birlikte kredi kullanımlarında bir takım limitler söz konusudur. Kredi kartları ve ihtiyaç kredileri dahil olmak üzere tüm kredi uygulamalarındaki bu limitler çeşitli finansman ihtiyacı bulunan kişileri yakından ilgilendirmektedir. Çünkü ihtiyacınız olan finansman miktarını her zaman kredi olarak alabilmeniz mümkün değildir. Ancak düzenlemelere karşın bankalar çeşitli kampanyalar geliştirerek her müşterinin ihtiyacına anında yanıt vermeye çalışmaktadır.

İhtiyacınız Olan Kredinin Tamamını Alabilirsiniz

Finansman ihtiyacınız konut satın alacak olmanızdan doğuyorsa bankalar bu konuda genellikle ekspertiz tarafından biçilen değerin belirli bir oranını müşterilerine sağlamaktadır. Bu anlamda ev kredisinin tamamını nasıl alırım sorusuna yanıt arayanlar için Yapı Kredi bankasının bir kampanyası devreye girmektedir.

Bu uygulama ile Yapı Kredi bankasından peşinatsız ev kredisi alınabilmektedir ve üstelik expertiz tarafından belirlenen tutarın %100’ü alınabilmektedir. (BDDK sınır uygulaması dikkate alınacaktır.)

Peşinat Yok, Teminat Var

Bu kampanya için müşterilerinden iki teminat isteyen Yapı Kredi bankası; hem içinde henüz oturulmakta olan evin hem de satın alınacak olan yeni evin teminatını talep etmektedir. Bu halde banka ekspertiz aracılığı ile yeni evin ederine dayalı %100 kredi imkanı sunmaktadır. (BDDK tarafından konut kredilerine yapılan uygulama gereği tutarın maksimum %80’i kadarı kredi olarak sağlanabilmektedir.)

Eğer peşnatsız ev kredisi almak ve evin tutarı için alınabilecek maksimum düzeyde kredi kullanmak istiyorsanız Yapı Kredi Bankası’nın %100 mortgage kampanyasından faydalanabilirsiniz.

%0.98 Faiz Oranıyla!

Bu tarz bir kredi talebinizde uygulanacak olan Kelepir Mortgage Kampanyası’na dayalı hesaplamalar ise şu şekilde olmaktadır;

Alınacak olan kredi için konut finansmanı uygulaması nedeni ile BSMV muafiyeti söz konusudur.

Söz konusu olan dairelerin değerinin belirlenmesi için 545,71 TL expertiz ücreti ödenecektir. Bu ücret il ve ilçelere göre farklılık göstermekte ve belediye harçları ve yol masrafları dahil edilmemiştir.

Azami olarak 185 TL ipotek bedeli söz konusudur ancak birden fazla ipotek uygulaması yapılacağından bu ücret yeniden hesaplanacaktır.

Faiz oranınızı ise seçtiğinizi vade süresi etkilemektedir. 60 ay vadeli kredi kullanımlarınız için %0.98 faiz oranı uygulanacaktır. Bu faiz oranı vergisiz ve aylık olarak hesaba alınmıştır ve bu faiz oranı aylık eşit taksitli ödeme planları için geçerlidir. 120 ay vadeli kullanımda da %0.98 faiz oranı söz konusudur ve bu faiz oranı da vergisiz ve aylık olarak hesaba alınmıştır.

BağlantıBaşvuru Çok Kolay

Bu şartlar altında Yapı Kredi Bankası’nın %100 mortgage kredisinden faydalanmak istiyorsanız ibraz etmeniz gereken belgeler ise;

Satın alınacak olan gayrimenkule dair tapunun fotokopisi, nüfus cüzdanı fotokopisi, son 3 ay içerisinde temin edilmiş ikametgah belgesi yahut kişinin adına kayıtlı son 3 ay içerisinde düzenlenmiş olan elektrik, su, doğalgaz, telefon faturasının aslı veya fotokopisi.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir