Yapı Kredi 48 Ay Vadede Sigortalı İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Son dönemde enflasyon oranlarında artış ve bireylerin nakit paraya ulaşmada çektiği zorluk, bankaların ihtiyaç kredileri alanında sunmuş olduğu kredi kampanyalarında çeşitliliğe ve artışa yol açtı. Tüm bankaların birden fazla sayıda, çok fazla çeşitte ihtiyaç kredisi kampanyası olduğunu görebiliyoruz. Peki bunlardan hangisini seçmeliyiz?

Yapı Kredi bankası sunmuş olduğu ihtiyaç kredileri ile ihtiyaç kredisi alımı için en çok tercih edilen bankalar arasında yer alıyor. Bunun birçok sebebi mevcut. Özellikle Türkiye’nin en büyük ve köklü bankalarından bir tanesi olmasının yanı sıra çok cazip kredi fırsatları sunması bu durumda önemli rol oynuyor. Bankanın sunmuş olduğu güncel ihtiyaç kredisi fırsatları incelendiğinde 48 aya varan vadeler ile sigortalı veya sigortasız çok çeşitli ihtiyaç kredileri görülebiliyor.

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi

Yapı kredi bankası müşterilerine şubeye gitmeden kredi çekme fırsatı sunuyor. Dilerseniz telefon bankacılığı yardımıyla dilerseniz de internet bankacılığı üzerinden kolayca ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kullanarak toplamda 25 Bin TL tutarındaki krediyi 48 ay vade ile ve %1,25 faiz oranı ile 125 TL kredi tahsis ücreti ödeyerek ayda 734 TL ödeme ile alabilirsiniz. Toplamda geri ödemiş olacağınız tutar ise 35 bin 249 Türk lirası olacaktır.

Eğer bu tutardaki krediyi 24 ay vade ile almak isterseniz bu durumda aylık ödeme tutarı ve faiz oranı daha düşük olacaktır.

Sizin de nakit ihtiyacınız varsa Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Türkiye genelinde birçok noktada yer alan Yapı kredi şubelerine başvurmak. Dilerseniz mobil uygulama veya internet bankacılığı yardımıyla da kredi başvurunuzu oturduğunuz yerden yapabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir