Yapı Kredi 598 TL Taksitle 20 Bin TL Yeni Araç Kredisi

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte deniz kenarlarına yapılan geziler,  yaz tatilleri gibi aktiviteleri  yapan kişilerin artması ile bu aktiviteleri yaparken kullanılacak  taşıt ihtiyacı da bir o kadar artmıştır. Uzun otobüs yolculuklarının konforsuz olması sebebiyle özel araçlar ile yolculuk yapmak isteyen kişiler rahat bir şekilde tatilin keyfini çıkararak ve istedikleri yerde mola vererek gezmeye devam etmektedir. Gezi ve tatillerinde bu konforu  yaşamak isteyen kişiler yeni bir araç satın almak istemekte ve yeni bir araç satın almak için banka kredilerine başvurmaktadır.  Böyle bir durumda  Yapı Kredi Bankası tarafından müşterilere sunulmakta olan taşıt kredisi hizmetleri yardıma koşmaktadır. Yapı Kredi araç kredisi düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.  Yapı Kredi Bankası’nın araç kredileri cazip koşullar içerdiği için birçok kişinin araç sahibi olmasına aracılık etmektedir.

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Nedir?

Yapı Kredi tarafından yapılan kampanya ile taşıt kredileri  birçok kişiyi hayal ettiği  araçlara kavuşturmaktadır. Satın  almak istediğiniz taşıtı belirlemeniz halinde Yapı Kredi Bankası’na başvurarak beğendiğiniz taşıt için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi için uygun olmanız halinde Yapı Kredi Bankası size gerekli olan araç finansmanı sağlayacaktır. Yapı kredi taşıt kredisi kaç yaşa kadar taşıtları  kapsamaktadır diye sorduğumuzda 0 km ve 10 yaşa kadar olan ikinci el araçlar için 48 ay vade imkanı sunan  Yapı Kredi Bankası bunun yanında kefir istemeden ve ekspertiz işlemleri ile uğraştırmadan bireysel taşıt kredisi almanıza olanak sağlamaktadır. Bu kredi sayesinde alacağınız taşıt ile konforlu yolculuklar gerçekleştirebilir ve taşıtınız ile tatile gidebilirsiniz.

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Almak İçin Şartlar Nelerdir?

En başta Nüfus cüzdanınız ve nüfus cüzdanı fotokopisi de yanınızda olması gerekmektedir ayrıca son üç aya ait elektrik su ve doğalgaz gibi hizmetler ile alakalı kendi adınıza olan fatura gerekmektedir. Kendi adınıza bir fatura yoksa  son 3 ay içerisinde ilgili kurumdan alınmış olan ikametgah belgesinin ibraz edilmesi gerekmektedir. Bu belgelerin haricinde Kredi başvurusu yapacak kişinin iki aya ait maaş bordrosu gibi bir ömür böyle biter büyük belge yer almalıdır. Daha detaylı bilgi almak için Yapı Kredi telefon bankacılığını arayabilir,  Yapı Kredi Bankası’nın  internet sitesini ziyaret edebilir veya en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine gidebilirsiniz.

Yapı Kredi 0 Km Taşıt Faiz Oranları

Yapı Kredi sıfır kilometre taşıt kredilerinde  tüm vade seçenekleri için 105 TL masraf alınmaktadır. Bunun haricinde 24 ay ve 36 ay seçenekleri %1.27 faiz oranından  hesaplanmakta olup 48 ay seçeneği %1.32 faiz oranından hesaplanarak 20.000 TL tutarındaki bir kredi talebi için aylık 598 TL taksit ödenmesi gerekmektedir. İstinasi  durumlar söz konusu olduğunda 60 ay vadeli taşıt kredisi veren bankalar da mevcuttur.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir