Yapı Kredi 601 TL Taksitle 20 Bin TL İkinci El Araç Kredisi

Türkiye’deki sayılı bankalardan biri olan Yapı Kredi Bankası en güvenilir ve en büyük bankalardan olup uzun yıllardır ülkemizde faaliyet göstermekte olan bir bankadır.  Geçmişten bugüne  yapmış olduğu  bankacılık faaliyetleri ile hep birçok kişinin beğenisini kazanan ve yaptığı her iş takdir edilen Yapı Kredi Bankası bulunduğu konumu hak eden ve bu konuma hak edecek gelmiş bir  bankadır.  Uygun koşullar ile  cazip geri ödeme seçenekleri olan birçok kredi  seçeneğini müşterilerine sunan Yapı Kredi Bankası’nın en çok tercih edilmekte olan kredi seçeneklerinden biri Yapı Kredi araç kredisi olarak bilinmektedir.  Yapı Kredi Bankası sıfır kilometre araçlar için kredi imkanı sağladığı gibi aynı zamanda ikinci el araçlar içinde Kredi imkanı sağlamaktadır.  Hayal ettiğiniz araca ister  ikinci el olsun ister sıfır kilometre olsun fark etmeden uygun koşullar ve cazip geri ödeme imkanları ile kavuşmanız YapıKredi araç kredileri ile artık çok kolay bir hale gelmektedir.

Yapı Kredi Taşıt Kredisi

Birçok kişi Yapı Kredi tarafından sunulan ikinci el araçlar için Yapı Kredi taşıt kredisi kaç yaşa kadar diye sormaktadır.  Yapı Kredi Bankası tarafından ikinci el araçlar için sunmakta olan Kredi imkanından ikinci el araçların on yaşına kadar olması gerekmektedir. Yapı Kredi bankası ikinci el araçlar için kredi imkanı sağlarken hiçbir şekilde kefil veya ekspertiz sürecini ulaştırmadan Veysel taşıt kredisi için başvuran herkese yardımcı olmaktadır. Ayrıca Yapı Kredi Bankası tarafından ikinci el araçlar için düzenlenmekte olan kampanya dahilinde ikinci el araçlar için kredi başvurusu yapan kişilerden kredi tahsis ücreti alınmayacaktır. Bu ve bunun gibi avantajlar Yapı Kredi Bankası tarafından sunulmakta olan ikinci el araçlar ile ilgili bu krediye olan talebi oldukça arttırmaktadır imkanı olan tane bir oldukça arttırmaktadır.

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Koşulları

Yapı Kredi Bankası tarafından düzenlenmekte olan ikinci el araçlarla ilgili kampanya da 20 bin Türk Lirası kredi almak isteyen bir kişi 48 aya kadar uzanan vade seçenekleri ile ayda 601 Türk lirası gibi bir rakam ile hayalindeki arabayı kavuşabilmektedir. 60 ay vadeli taşıt kredisi veren bankalar yakın geçmişte çıkan kanun maddesi ile ilgili olarak  60 aylık kredi seçenekleri yasaklandığı için  en uzun vade 48 ay olabilmektedir.

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Nasıl Başvuru Yapılır?

Yapı Kredi Bankası tarafından ikinci el araçlar için sunulan Kredi imkanından faydalanmak için nüfus cüzdanı ve diğer gereken belgeleri temin ettikten sonra en yakın Yapı Kredi şubesi ne giderek ikinci el araç  satın almak için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi koşulları hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız Yapı Kredi telefon bankacılığı hizmeti ile istediğimiz detaylı bilgiyi öğrenebilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir