Yapı Kredi Alışveriş Kredisi Faiz Oranları

Yapı Kredi Bankası her alanda olduğu gibi cazip kredi fırsatları ile alışveriş kredisi alanında da vatandaşların imdadına yetişiyor. Oldukça uygun ve düşük faiz oranları ile sunulan Yapı Kredi alışveriş kredisi aynı zamanda masrafsız bir şekilde çekilebiliyor. Yapmış olduğunuz tüm peşin ödemeli alışverişler, Yapı Kredi bankasının sunmuş olduğu alışveriş kredisi kampanyasından yararlanılarak uzun vadelerle taksitlendirilebiliyor.

Eğer sizin de ihtiyaçlarınız biriktiyse, bu ihtiyaçlarınızı ertelemenize hiç gerek yok. Çünkü Yapı Kredi bankasının bu konuda sizlere sunduğu iki farklı çözüm yolu var. Bunlardan bir tanesini seçip peşin ödemeli alışverişlerinizi oldukça düşük düzeydeki faiz oranları ile masrafsız şekilde kredilendirmeniz mümkün.

Eğer isterseniz Yapı Kredi’ye üye olan iş yerlerinden bankaya ait kredi kartları ile peşin olarak alışveriş yaparak, daha sonrasında bu harcamalarınızı size en yakın Yapı Kredi şubesine uğrayarak taksitlendirebilirsiniz. Bu işlem için kullanacağınız alışveriş kredisi ise yüzde yüz onaylı şekilde sunulmaktadır. Yani alışverişinizi yaparken acaba kredim onaylanacak mı gibi bir tereddüt yaşamanıza bile gerek yok. Sadece not etmeniz gereken nokta, alışverişlerinizi hesap kesim tarihiniz gelmeden taksitlendirmeniz.

Yapı Kredi Bankası, bu seçeneği kullanmak istemeyenler için farklı bir yöntem de üretmiş. Eğer birinci yolu kullanmak istemezseniz, yani alışverişlerinizi yaptıktan sonra kredilendirme seçeneklerinden yararlanmak istemezseniz, en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek alışveriş kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bu sayede size bir Alışveriş Kartı verilecek. Verilen bu alışveriş kartı ile Yapı Kredi üye işyerlerine giderek dilediğinizce alışveriş yapabilirsiniz. Eğer bir Yapı Kredi kredi kartına sahipseniz, kredi kartınıza ait limit bloke edilip alışveriş kredinizi buradan yüzde yüz onaylı şekilde de kullanabilirsiniz.

Üstelik harcamanız ne kadar olursa olsun faiz oranı sabit. %1.39 faiz oranı ile bu alışveriş kredilerini kullanarak ihtiyaçlarınızı karşılamanın keyfini sürebilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir