Yapı Kredi Alışveriş Kredisi Hesaplama

%100 Onaylı Alışveriş Krediniz Yapı Kredi Şubelerinde Sizleri Bekliyor

İhtiyaçlarınızı daha fazla ertelememeniz adına sizler için süper bir” Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi” kampanyası hazırladık. Düşük faiz oranları ile ve kredi dosya masrafı olmadan, yüzde yüz onaylı ihtiyaç krediniz, Yapı Kredi şubelerinde sizleri bekliyor.

Alışveriş kredisi sayesinde yaptığınız peşin alışverişlerinizin tamamını taksitlendirebilmeniz artık mümkün. Dilerseniz peşin alışverişlerinizi, düşük faiz oranları ile herhangi bir dosya masrafı ödemeden kredilendirebilirsiniz. Ve ya bankamıza üye olan işyerlerinden Yapı Kredi banka kartı ile yaptığınız peşin alışverişlerinizi size en yakın olan herhangi bir şubemizi ziyaret ederek, Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile taksitlere böldürebilirsiniz.

Kredilendirme işleminin hesap kesim tarihinden önce yapılması gerektiğinden Alışveriş Kredisi ile taksitlendirme yapmak isterseniz hesap kesim tarihinize dikkat etmeyi lütfen unutmayın.

Alışveriş Kredisi Başvurusunu Nasıl Yapabilirim?

Alışveriş Kredisi başvurusu için size en yakın olan Yapı Kredi şubemize gelerek bireysel olarak başvuruda bulunmanız gerekir.

İhtiyaç Kredileri Başvurusu İçin Gerekli Olan Belgeler Nelerdir?

  • Aylık gelirinizi gösteren, gelir belgesi
  • Üzerinde T.C kimlik numaranızın bulunduğu nüfus cüzdanın aslı ve fotokopisi
  • Adınıza düzenlemiş son 3 aya ait olan su, elektrik, doğalgaz faturalarından herhangi biri veya sabit adresinizi gösteren ikametgah belgesi

İhtiyaç Kredisi Taksit Hesabını Nereden Yapabilirim?

Yapı Kredi ihtiyaç kredisi hesaplama işlemini yapmak için; Yapı Kredi Bankası’nın resmi internet sayfası olan www.yapikredi.com adresine girerek sayfada bulunan hesaplama araçları bölümünden kredi hesaplama butonunu seçmelisiniz. Karşınıza çıkan sayfada sizden istenen; “Müşteri Tipi”, ”Kredi Türü”, ”Kampanya”, ”Kredi Vadesi (Ay olarak), ”Kredi Tutarı” gibi bilgileri sisteme girerek, hesapla butonuna basmalısınız. Bu şekilde bireysel ihtiyaç kredisi taksit hesaplamalarını kolaylıkla yapabilirsiniz.

İhtiyaç kredisi hesaplamalarınızı yapmak artık oldukça basit. Şubeye gitmeden ve kafanızı karıştırmadan artık bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden kredi hesaplamaları sayfaları mevcut. Yapı Kredi Bankası kendi internet sitesinde de bu hizmeti sizlere sunuyor. Almak istediğiniz kredi türünü daha sonra almak istediğiniz kredi tutarını seçerek; kredinizin faiz oranlarını, vade seçeneklerini, kredi tahsis ücretini, yıllık maliyet oranını ve çok daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi sizler için bir çok kredi seçeneği sunuyor. Oldukça avantajlar ile sunulan bu kredi seçeneklerinden bir tanesini seçerek hemen kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir, anında kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Artık seçenekler arasında boğulmanıza da lüzum yok. Kolayca kredi hesaplamanızı yapabilir ve cebinize en uygun krediyi seçebilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir