Yapı Kredi Bayram Kredisi Hesaplama

Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala bankalar nakit ihtiyacı olan vatandaşa yönelik çok sayıda bayrama yönelik kredi kampanyası başlattı. Bayramda ihtiyaç duyabileceğiniz nakdi karşılamak üzere Yapı Kredi Bankası oldukça avanatajlı bayram kredisi sunuyor. Hem yapı kredi kredi başvurusu çok kolay hem de ödeme koşulları.

Bayrama Özel Bireysel İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Bu yıl da Ramazan’a özel kredi kampanyasını gündeme taşıyan Yapı Kredi, günde 10 TL’ye 10.000 TL tutarında bireysel kredi imkanı sunuyor.

Sunulan yeni bayram kredisi imkanında 48 ay vade ile 10.000 TL kredi alınabiliyor. %1.33 faiz oranıyla sunulan bu kredi aylık 299.80 TL ödeme seçeneği ile sunuluyor. Bu krediye özel olarak belirlenen faiz oranı, diğer kredi tutarları ve vade sürelerinde farklılık göstermektedir. Kredi alınırken kredi tahsis ücreti olarak 50 TL alınmaktadır ve taksit tutarı eşit ödemeli ödeme yöntemine göre hesaplanmıştır.

Yapı Kredi Kredi Hesaplama

Sağlanan bu bayram kredisine ilişkin hesaplamaları şu şekilde gerçekleştirebiliriz;

Bankadan alınacak olan 10.000 TL, 48 ay vadeli ve %1.33 faiz oranına tabii olan bu kredi için 50 TL’de kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Bu halde krediye yönelik günlük taksit tutarı 9 TL olurken, aylık taksit tutarı ise 299.80 TL olarak hesaplanmaktadır.

Başvuru Opsiyonları

Yapı Kredi bankasının sunduğu bu bayram kredisi kampanyasına başvurmak için ister internet, ister sms veya arama ve isterseniz doğrudan şubelere gidebilirsiniz.

Yapı Kredi Kredi Başvurusu Sms

SMS aracılığı ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız “Kredi Türü” boşluk “T.C. Kimlik Numarası” boşluk “Aylık Net Gelir” bilgilerinizi yazarak 4411’e kısa mesaj atmanız yeterlidir.

Bağlantıİnternetten Başvuru

Yapı Kredi Bankası’nın resmi web sitesinden online olarak istediğiniz kredi türüne anında başvuru yapabilmektesiniz. Bireysel İhtiyaç Kredisi için resmi web sayfasında yer alan Başvuru Merkezi’ne giderek ilgili işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Eğer hali hazırda Yapı Kredi bankası müşterisiyseniz sadece birkaç tık ile anında kredinizi hesabınıza alabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı ile Başvuru

bireysel-kredi-basvurusu

444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığını arayarak ilgili tuşlamaları yaptıktan sonra sizden istenen bilgileri kodlayarak kredi başvurunuzu anında yapabilirsiniz.

ATM’lerden Başvuru

Size en yakında Yapı Kredi ATM’sine giderek ana menüden “BAŞVURU” ekranına giderek kredi başvurusu sekmesinden anında kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Şubelerden Başvuru

Size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek Bireysel Bankacılık bölümünden konu hakkında yardım alabilirsiniz. Başvuru için gerekli belgeler ise;

1-Nüfus cüzdanı fotokopisi

2-Gelir Belgesi (Kişinin son 2 ay içerisinde aldığı maaşlara ilişkin maaş bordrosu veya şirket yetkililerince imzalanmış olan maaş yazısı, şirket imza sirküleri ve yetki belgesi, serbest meslek ile uğraşanlar için son vergi levhasının kopyası, kira geliri var ise tapu ve kira kontratına ilişkin fotokopi)

3-Son 3 ay içerisinde temin edilmiş ikametgah belgesi veya kişinin adına son 3 ay içerisinde düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz, telefon faturası.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir